جمعیت هلال احمر استان مرکزی

سه شنبه 06 آبان 1399

از اجرای طرح تست غربالگری عزاداران تا شرکت در مراسم عزاداری توسط جوانان

همزمان با فرارسیدن دهه اول محرم و برگزاری مراسم سرور و سالار شهیدان آقا ابا عبدالله الحسین جوانان هلال احمر با انجام تست غربالگری عزاداران حسینی در این مراسم پرفیض شرکت می نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی:مراسم عزاداری دهه محرم امسال متفاوت با سال گذشته برگزارشد جمعیت هلال احمر استان مرکزی با همکاری جوانان ؛داوطلبان وامدادگران زمینه حضور عزاداران در این مراسم را با رعایت دستورالعملهای بهداشتی فراهم نمودند.

 این مراسم در محوطه جمعیت درمکانی باز که توسط جوانان وداوطلبان سیاهپوش شده است باحضور عامه مردم و با رعایت پروتکل های بهداشتی  درحال برگزاری میباشد.

شایان ذکراست :عزاداران حسینی در بدو ورود توسط جوانان تست غربالگری میشوند و سپس وارد مراسم میشوند با رعایت فاصله در کنار یکدیگر قرار میگیرند  این مراسم همه روزه تا پایان دهه برگزارمیشود وهر روز یک سخنران و مداح حضور دارد.

گفتنی است: آموزش چهره به چهره امداد وکمکهای اولیه برای عزاداران توسط مربیان امداد حوزه جوانان برگزارمیشود در ادامه اطلاع رسانی آخرین توصیه ها وپروتکل های بهداشتی توسط پزشکان داوطلب برای عزاداران بیان میشود.

در پایان برنامه توزیع نذورات با رعایت پروتکل های بهداشتی در بین عزاداران اجرا میشود.

کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *