جمعیت هلال احمر استان مرکزی

یکشنبه 29 فروردین 1400
در سفر یک روزه مدیرعامل به شعبه دلیجان صورت گرفت:

از افتتاح بانک امانات تجهیزات پزشکی شعبه دلیجان تا بازدید از خانه های هلال

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی و هیئت همراه طی سفری یک روزه به شهرستان دلیجان به مسائل مربوط به شعبه اعم از افتتاح بانک تجهیزات پزشکی این جمعیت تا بازدید از خانه های و ... پرداختند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ صبح امروز مورخ دوم اسفند ماه سال جاری مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و سرپرست معاونت امور داوطلبان طی سفری یک روزه به شهرستان به پیگیری مسائل مربوط به جمعیت هلال احمر این شهرستان پرداختند. 

در ابتدای این سفر مدیرعامل در معیت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و سرپرست معاونت امور داوطلبان و همچنین رئیس شعبه دلیجان از پایگاه امدادجاده ای همای سعادت جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان بازدید و ضمن نشست صمیمی با نجاتگران این پایگاه و جمع حاضر به بازدید از روند خدمت رسانی در تصادفات جاده ای و همچنین در اجرای طرح ملی زمستانه در این پایگاه پرداخت.

سپس با حضور در جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان ضمن افتتاح بانک امانات تجهیزات پزشکی واحد داوطلبان این جمعیت با حضور رئیس، پرسنل و اعضای داوطلب، لوح سپاس دکتر نصیری رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور به رئیس شعبه دلیجان به پاس قدردانی از زحمات وی به عنوان مددکار برتر و همچنین خدمات این جمعیت در مواجهه با ویروس کرونا را اهدا کردند.

در ادامه با حضور در روستای دودهک شهرستان دلیجان در معیت مسئولان استانی و شهرستان از خانه هلال این روستا و محل برگزاری کلاسهای امدادی آن، بازدید و با بخشدار دلیجان، مسئولان خانه هلال روستای دودهک و اعضای آن جلسه ای برگزار و در خصوص فعالیت های خانه های هلال به گفتگو نشستند.

در پایان این سفر، مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و سرپرست معاونت امور داوطلبان با رئیس، پرسنل و اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر این شهرستان نشست صمیمی داشته و در خصوص مسائل مربوط به شعبه به گفتگو نشستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ضمن قدردانی از رئیس، پرسنل و اعضای داوطلب این جمعیت به پاس اجرای خوب برنامه ها و فعالیت های اخیر این جمعیت در سال جاری اعم از طرح های ابلاغی ملی و استانی، برای همه این عزیزان پیروزی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمت رسانی به مردم را از خداوند متعال خواستار شد.

کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *