جمعیت هلال احمر استان مرکزی

یکشنبه 29 فروردین 1400
توسط جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان صورت گرفت:

از برگزاری غبارروبی گلزار شهدا تا مانور سراسری زلزله در دهه فجر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان از مهمترین اقدامات این جمعیت در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ محمد طهماسبی ضمن تبریک این ایام، در رابطه با این خبر گفت: در بهمن ماه سال جاری و دهه فجر انقلاب اسلامی جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان اقدام به برگزاری ویژه برنامه های بشردوستانه و عام المنفعه با حضور پرسنل و اعضای داوطلب داشته است. 
 
 طهماسبی عنوان کرد: آذین بندی، نصب بنر، غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان و برگزاری مراسم فرهنگی مذهبی زیارت عاشورا از جمله برنامه هایی بود که در روزهایی ابتدایی ایام الله دهه مبارک فجر توسط پرسنل و اعضای داوطلب این جمعیت انجام شد. 
 
وی افزود: نشست صمیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با پرسنل شعبه آشتیان،   
اعضای شورای اجرایی این جمعیت، بازدید ایشان از پروژه مجتمع امدادی شهرستان از برنامه هایی بود که طی سفر یک روزه مدیر عامل به شهرستان آشتیان در دهه فجر انجام شد. 
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان اظهار داشت: برگزاری انتخابات کانون طلاب حوزه علمیه صاحب الامر آشتیان، جلسه با اداره تربیت بدنی و هیئت کوهنوردی شهرستان جهت برگزرای کلاس های امدادی و آموزش خانه های هلال روستای نادر آباد و روستای کردیجان از دیگر برنامه های این جمعیت در دهه فجر انقلاب اسلامی بوده است. 
 
محمد طهماسبی در ادامه بیان داشت: اجرای مانور پناهگیری و خروج ایمن در خانه هلال روستای نادرآباد به صورت سراسری همزمان با سراسر کشور از جمله برنامه هایی بود که جهت سنجش میزان آمادگی اعضای خانه هلال در پاسخگویی به سوانح، برگزار شد. 
 
طهماسبی در پایان گفت: شرکت در رژه خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و پوشش امدادی این مراسم حسن ختام فعالیت های دهه فجر با حضور پرسنل و عوامل امدادی این جمعیت  بوده است.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *