جمعیت هلال احمر استان مرکزی

پنجشنبه 07 اسفند 1399
در سفر یک روزه مدیرعامل به شهرستان خمین صورت گرفت:

از دیدار با فرماندار، نماینده مجلس تا پرسنل شعبه خمین

صبح امروز، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی طی سفر به شهرستان خمین با فرماندار، نماینده مجلس و رئیس و پرسنل جمعیت هلال احمر این شهرستان دیدار داشت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ صبح امروز مورخ بیست و هفتم دی ماه سال جاری، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان طی سفر یک روزه به شهرستان خمین با فرماندار، نماینده مجلس و رئیس و پرسنل این جمعیت دیدار داشت. 
 
در ابتدای این سفر، مدیرعامل در معیت شریفی رئیس شعبه خمین و خانم محمدی عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان با فرماندار بازدید و در رابطه با فعالیت های جمعیت هلال احمر و عملکرد آن طی اجرای برنامه های اخیر به گفتگو نشستند.
 
فرماندار شهرستان خمین ضمن قدردانی از فعالیت و عملکرد خوب جمعیت هلال احمر در راستای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا و همچنین حمایت از متاثرین از این ویروس با توزیع بسته های معیشتی، از ایجاد و کیفی سازی خانه های هلال نیز حمایت و همکاری خود را اعلام کرد. 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان طی این بازدید، گزارش ٩ ماهه فعالیتهای جمعیت هلال به ویژه در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و حمایت از بیماران کرونایی و متاثرین از این ویروس را ارائه داد. 
 
در ادامه این سفر مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به همراه رئیس شعبه خمین با نظری نماینده محترم مردم خمین در مجلس شورای اسلامی بازدید شد که نظری در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیرعامل و کلیه همکاران و داوطلبان جمعیت هلال احمر، قول مساعد در رابطه با دفاع از برنامه های جمعیت هلال احمر در صحن علنی مجلس را داد.
 
پس از این دیدار، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان خمین طی یک نشست صمیمی به بررسی مسائل مربوط به این شعبه پرداختند. 
 
در  پایان این سفر، محمودی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از پروژه در حال ساخت مجتمع چندمنظوره جمعیت هلال احمر شهرستان خمین بازدید و به پیگیرب روند ساخت این مجتمع پرداخت.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *