جمعیت هلال احمر استان مرکزی

یکشنبه 29 فروردین 1400
توسط جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان صورت گرفت:

از غبارروبی گلزار شهدا تا افتتاح خانه های هلال در دهه فجر انقلاب اسلامی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان از برگزاری ویژه برنامه های این جمعیت در ایام الله دهه مبارک فجر توسط پرسنل و اعضای داوطلب این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ مریم کارچی در رابطه با این خبر گفت: در بهمن ماه سال جاری و همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان اقدام به برگزاری ویژه برنامه های این جمعیت توسط پرسنل و اعضای داوطلب خبر داد. 
 
کارچی عنوان کرد: غبارروبی گلزار شهدای گمنام توسط اعضاء  واحد داوطلبان و جوانان، آذین بندی ساختمان اداری و خانه داوطلب و پایگاه همای سعادت توسط جوانان و داوطلبان و امدادگران از برنامه هایی بود که در روزهای ابتدایی این ایام انجام شد. 
 
وی افزود: برگزاری نشست و نقد کتاب در محل کتابخانه عمومی، دیدار با امام جمعه شهرستان و تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و رهبری و شرکت در شرکت در مراسم پر فیض نماز جمعه توسط داوطلبان از دیگر برنامه های فرهنگی مذهبی این جمعیت در دهه فجر انقلاب اسلامی بوده است. 
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان اظهار داشت:  
بازدید از پایگاه همای سعادت و آشنایی با خودروی نجات توسط اعضاء واحد جوانان، برگزاری دوره آموزشی کمکهای اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات توسط واحد آموزش، افتتاح ۳ خانه هلال در شهرک صنعتی دلیجان ناحیه صنعتی شهدای راونج و روستای دودهک و همچنین تمرین مانور سراسری  خانه های هلال و مانور پناهگیری در خانه هلال روستای دودهک انجام شد. 
 
مریم کارچی اظهار داشت: بازدید از خانه هلال روستای رباط ترک و برگزاری کلاس آمادگی در برابر مخاطرات، تقدیر از همکاران و داوطلبان خانم بمناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر، نشست داوطلبان با رئیس شعبه و همچنین نشست کارشناس جوانان با اعضا از دیگر برنامه های این جمعیت بوده است.  
 
وی در پایان بیان داشت: شرکت در رژه خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و پوشش امدادی این مراسم توسط پرسنل و امدادگران، جوانان و داوطلبان به عنوان حسن ختام فعالیت های دهه فجر انقلاب اسلامی انجام شد.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *