جمعیت هلال احمر استان مرکزی

یکشنبه 29 فروردین 1400
توسط جمعیت هلال احمر شهرستان زرندیه صورت گرفت:

از گلباران مزار شهدا تا افتتاح خانه های هلال در دهه فجر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زرندیه از برگزاری ویژه برنامه های این جمعیت در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ علی رجبی ضمن تبریک این ایام در رابطه با این خبر گفت: در بهمن ماه سال جاری و ایام الله دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، جمعیت هلال احمر شهرستان زرندیه اقدام به ویژه های برنامه عام المنفعه و بشردوستانه ای به همین مناسبت برگزار شد. 
 
رجبی عنوان کرد: آذین بندی ساختمان اداری و پایگاه های امداد جاده ای این جمعیت، استفاده از جملات امام راحل و مقام معظم رهبری در سر برگ مکاتبات اداری و ارسال پیام تبریک به اعضای هلال احمر از فعالیتهایی بود که در روزهای ابتدایی این ایام توسط جمعیت هلال احمر شهرستان زرندیه انجام شد. 
 
وی افزود: برگزاری کلاس های آموزشی و اجرای طرح ملی یاس( یاران آسیب ستیز ) در شهرستان، فعالیت آموزشی - امدادی - فرهنگی ،اجتماعی در شبکه های مجازی، شرکت در برنامه ها و افتتاحیه های شهرستان و پوشش امدادی افتتاحیه های کشوری در شهرستان از دیگر فعالیت هایی بود که توسط جمعیت هلال احمر شهرستان زرندیه انجام شد. 
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اظهار داشت: غربالگری، تب سنجی و توزیع ماسک در مراسمات ایام دهه فجر توسط اعضای داوطلب  این جمعیت و توزیع بسته های معیشتی بین خانواده های کم برخوردار از طرف خانه های هلال از فعالیت های این جمعیت بوده است. 
 
 
رجبی با اشاره به فعالیت های فرهنگی این جمعیت در دهه فجر گفت: گلباران مزار شهدای شهر مامونیه، دیدار با امام جمعه و فرماندار و بخشدار محترم شهرستان و غبارروبی حرم امامزادگان شهرستان در ایام ولادت حضرت زهرا(س) از برنامه های فرهنگی این جمعیت بود.
 
وی ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) گفت: برگزاری جشن ولادت حضرت زهرا (س) و اهدای کادو و دلجویی از سالمندان دو روستا توسط خانه های هلال این روستا ها به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) انجام شد. 
 
علی رجبی در ادامه گفت: افتتاح ۱۲ خانه هلال در شهرستان،  دیدار با خیرین و کار افرینان داوطلب شهرستان، اجرای طرح نیابت و دلجویی از دو خانواده و همچنین افتتاح دو پروژه برای دو خانواده کم برخوردار شهرستان زرندیه با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و هلال احمر از دیگر برنامه های عام المنفعه و بشردوستانه این جمعیت بوده است. 
 
وی در پایان گفت: شرکت در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن و پوشش امدادی این مراسم که به صورت رژه موتوری و خودرویی برگزار شد، حسن ختام فعالیت های جمعیت هلال احمر شهرستان زرندیه به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی بود که با موفقیت انجام شد.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *