جمعیت هلال احمر استان مرکزی

افتتاح ۲۵۶ خانه هلال تا پایان سال جاری در استان مرکزی

مسئول خانه های هلال در جمعیت هلال احمر استان مرکزی از افتتاح ۲۵۶ خانه هلال در سطح استان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ محمد حسین مقدسی در رابطه با این خبر گفت: از ابتدای سال جاری و همزمان با سراسر کشور پیرو دستور رئیس جمعیت هلال احمر کشور مبنی بر افتتاح خانه های هلال با هدف تاب آوری جامعه در حوادث و بلایا، افتتاح خانه های هلال و عضوگیری در استان مرکزی آغاز شد. 
 
مقدسی عنوان کرد: طبق سهمیه ای که از سوی جمعیت هلال احمر کشور جهت افتتاح خانه های هلال در استان مرکزی اعلام شد، تعداد ۱۶۴ خانه هلال بود که بنابر تصمیم مدیرعامل بر اساس ارزیابی ظرفیت شهرها و روستاهای شعب، این تعداد به ۲۵۶ خانه هلال افزایش یافت. 
 
وی افزود: تاکنون بیش از ۱۰۰ خانه هلال در سطح استان فعال و مشغول فعالیت هستند و تا پایان سال جاری ۱۵۶ خانه هلال دیگر نیز افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. 
 
مسئول خانه های هلال در استان مرکزی بیان داشت: طبق دستور العمل ها و فرآیند اجرایی خانه های هلال، ابتدا عضوگیری، سپس آموزش اعضا و در نهایت در هر خانه هلال ۲ تیم آموزش دیده و آماده، تشکیل خواهد شد. 
 
مقدسی اظهار داشت: هم اکنون طرح ملی یاس( یاران آسیب ستیز) نیز در خانه های هلال با همکاری کمیته امداد امام خمینی ره در حال انجام است.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *