جمعیت هلال احمر استان مرکزی

امدادرسانى به كوهنورد آسيب ديده در كوه سرخه اراك

معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر استان مركزى از امدادرسانى به كوهنورد آسيب ديده اراكى در ارتفاعات منطقه گردشگرى گردوى اراك توسط تيم هاى امدادى و عملياتى اين جمعيت خبر داد.

به گزارش روابط عمومى جمعيت هلال احمر استان مركزى؛ مراد حيدرى در رابطه با اين خبر گفت: صبح روز پنجشنبه مورخ چهارم دى ماه سال جارى، طى تماس با شماره اضطرارى جمعيت هلال احمر و هماهنگى با مركز كنترل عمليات جمعيت هلال احمر استان مبنى بر آسيب ديدگى كوهنورد اراكى در كوه سرخه اين شهرستان، تيم هاى امدادى و عملياتى جمعيت هلال احمر استان به محل حادثه اعزام شدند. 
 
حيدرى عنوان كرد: اين كوهنورد به همراه تيم كوهنوردى در حال صعود به كوه سرخه اراك، از ناحيه مچ پا آسيب ديده و پس از تماس يكى از همراهان او با جمعيت هلال احمر، بلافاصله يك تيم كوهستان با همكارى تيم واكنش سريع جمعيت هلال احمر استان به منطقه اعزام و خود را به مصدوم رساندند. 
 
وى افزود: تيم هاى اعزامى امدادى جمعيت هلال احمر، پس از دستيابى به مصدوم و ارزيابى هاى مورد نياز، اقدامات لازم و كمك هاى اوليه را براى وى انجام داده و پس از فيكس مصدوم او را به پايين كوه منتقل و به عوامل اورژانس تحويل دادند.
 
 
 
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *