جمعیت هلال احمر استان مرکزی

اولین جلسه فرهنگی تهیه کتاب خاطرات امدادگران در استان مرکزی

اولین جلسه پیگیری و هماهنگی تهیه کتاب خاطرات ماندگار امدادی در جمعیت هلال احمر استان با حضور مسئولان و کمیته اجرایی آن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ مورخ چهاردهم دی ماه سال جاری، جلسه پیگیری و هماهنگی تهیه کتاب خاطرات امدادگران در طی سالهای خدمت، با حضور حجت‌الاسلام میرهاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، علیدوست مسئول دفتر ایشان، یدالهی مسئول روابط عمومی، فرامرزی نویسنده کتاب و میرطالبی طراح و ویراستار کتاب فوق، برگزار شد. 
 
طی این جلسه همه حاضرین ایده های کارآمد خود در جهت آغاز به کار و جمع آوری خاطرات در سراسر استان، ارائه و در مورد نظرات به بحث و تبادل نظر پرداختند. 
 
حجت الاسلام میرهاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان آمادگی خود را در رابطه با هر گونه آمادگی و حمایت در راستای انجام این کار فرهنگی ارزشمند اعلام کرده و تاکید کردند که از هیچ تلاشی در جهت انجام این کار خیر کوتاهی نخواهند کرد.
 
فرامرزی از نجاتگران پیشکسوت جمعیت هلال احمر استان و نویسنده این کتاب، پیشنهاد روایت این کتاب و خاطرات جذاب امدادگران و نجاتگران در شعب و همچنین پرسنل امدادی در مرکز استان و شعب را داد و فعالیت های دیگری جهت جذابیت و ماندگاری کتاب فوق و آثار دیگر ارائه کرد.
 
در پایان تمامی پیشنهادات و ایده های ارائه شده توسط حاضران در جلسه جهت اجرایی شدن آنها، ثبت و نتایج حاصله از آن طی نامه ای از سوی مدیرعامل و دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان به شعب جهت همکاری بهتر و بیشتر ابلاغ خواهد شد.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *