جمعیت هلال احمر استان مرکزی

دوشنبه 06 تیر 1401
در پی برگزاری مانور بهداشت و درمان اضطراری در تفرش صورت گرفت:

بهره‌مندی ۵۰۰ نفر از خدمات معاونت بهداشت و درمان اضطراری استان مرکزی در مناطق کم‌برخوردار شهرستان تفرش

سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی از ارائه انواع خدمات دارویی، درمانی، توانبخشی و حمایتی به ۵۰۰ نفر از اهالی روستای قزلجه از توابع شهرستان تفرش خبر داد.

 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی، عبدالکریم شعبان زاده سرپرست این جمعیت گفت: به مناسبت هفته هلال احمر  و  یکصدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و به پاس یک قرن خدمت بی منت،  مانور بهداشت درمان و توانبخشی اضطراری پایه با ارائه خدمات دارویی و درمانی و مشاوره‌ای وحمایت‌های روانی و خدمات اجتماعی، در منطقه کم‌برخوردار روستای قزلجه از توابع   شهرستان تفرش در استان مرکزی بمدت ۲  روز در روزهای ۲۰و ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.
 
وی ادامه داد: در  این مانور، همزمان با سراسر کشور تیم‌های درمان اضطراری معاونت بهداشت درمان و توانبخشی هلال احمر استان با بهره‌گیری از ۱۵ نفر از پزشک عمومی، پرستاران ،ماما ،روانشناس،کارشناس تغذیه، کارشناس گفتار درمانی،کارشناس کار درمانی،کارشناس بهداشت محیط ، تکنسین دارویی و ... اقدام کرد و در مدت ۲ روز  به ۵۰۰ نفر از اهالی ارائه خدمت کردند .
 
عبدادکریم شعبان زاده در ادامه به فعالیت های تیم سحر معاونت جوانان هلال احمر استان مرکزی اشاره کرد و گفت: تیم سحر معاونت امور جوانان استان متشکل از تعداد ۱۰ نفر از اعضای فعال جوانان هستند در مانور مذکور حضور یافته  و با رویکرد خدمات اجتماعی محور به فعالیت های مختلفی از جمله گفتار درمانی، ورزش درمانی و نقاشی درمانی به کودکان روستاهای منطقه مانور پرداختند و بیش از ۱۰۰ نفر از کودکان روستاها از این خدمات بهره مند گردیدند.
 
گفتنی است: در این روز  سرپرست جمعیت استان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان و معاون بهداشت و درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان  از نحوه ارائه خدمات بازدید و از تلاشها و خدمات گسترده هلال احمر تجلیل کردند .
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *