جمعیت هلال احمر استان مرکزی

یکشنبه 29 فروردین 1400
طی نشست مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با استاندار مرکزی صورت گرفت:

جمعیت هلال احمر استان مرکزی پیشرو در ارائه خدمات بشردوستانه/ عضویت افتخاری استاندار مرکزی در جمعیت هلال احمر استان

طی دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی و هیئت همراه با استاندار محترم مرکزی، استاندار مرکزی به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر استان مرکزی درآمده و عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ صبح امروز مورخ دوم اسفند ماه سال جاری در پی نشست مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و سرپرست معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر با استاندار محترم استان مرکزی، مهندس آقازاده استاندار مرکزی به عضویت افتخاری این جمعیت درآمده و با دریافت کارت عضویت این جمعیت عضو رسمی داوطلب جمعیت هلال احمر استان شد. 
 
در حاشیه این نشست صمیمی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی ضمن تبریک و قدردانی از این حرکت زیبا، به ارائه گزارش عملکرد در خصوص فعالیتهای این جمعیت به ویژه در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا و همچنین آموزش های همگانی در سطح استان پرداخت. 
 
سپس به پیگیری مسائل مربوط به پروژه های عمرانی مربوط به جمعیت هلال احمر استان پرداخته و پیرامون آن به بحث و تبادل نظر پرداختند. 
 
استاندار استان مرکزی طی این نشست ضمن قدردانی از حضور همه جانبه جمعیت هلال احمر در حوادث اخیر به ویژه بحث کرونا گفت: جمعیت هلال احمر در سراسر کشور و همچنین استان مرکزی، نهادی خدمتگذار، همیشه در صحنه و پیشرو در ارائه خدمات بشردوستانه بوده که به ویژه در استان مرکزی و در تمامی موارد مورد نیاز مطرح شده در مدیریت بحران، به خوبی حاضر و خدمات خوبی را در این راستا ارائه کرده است. 
 
وی ضمن قدردانی از تمامی خدمات جمعیت هلال احمر اعم از امدادی و عام المنفعه همچون حمایت از متاثرین از کرونا و ... در این ایام گفت: امید است تمامی زحمت کشان در جمهوری اسلامی ایران به ویژه جمعیت هلال احمر که در سخت ترین شرایط همیشه حامی مردم بوده است در پناه ایزد منان شاد و سربلند باشند و توفیق خدمت رسانی را از خداوند متعال بیش از پیش و با توان مضاعف کسب نمایند. 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پایان ضمن قدردانی از توجهات استاندارمحترم در تمامی امور و حمایت های ایشان، گفت: امید است با عنایت پروردگار و لطف و همراهی استاندار محترم، با گسترش فعالیت های هلال احمر در تمامی امور، مختص تمامی آحاد جامعه، گامی موثر در تحقق اهداف جمعیت هلال احمر و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداشته و همواره در امر خدمت رسانی به مردم پیش قدم باشیم.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *