جمعیت هلال احمر استان مرکزی

دومين جلسه هماهنگى باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان مركزى

نشست صمیمی دبیر و اعضای باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان مرکزی با مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و مسئول روابط عمومی این جمعیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ مورخ سوم آذرماه سال جارى،نشست صميمى دبير و اعضاى باشگاه خبرنگاران هلال احمر  و حجت الاسلام ميرهاشمى مسئول دفتر نمايندگى ولى فقيه در جمعيت هلال احمر استان و يداللهى مسئول روابط عمومى اين جمعيت برگزار شد. 
 
در ابتداى اين جلسه مسئول روابط عمومى توضيح كاملى از روند اجرايى باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان از تاسيس تا شروع به كار و تقسيم وظايف در باشگاه خبرنگاران و تعامل با ديگر واحدها خبر داد. 
 پس از آن دبير باشگاه به نمايندگى از مسئولان كميته هاى چهارگانه باشگاه هلال احمر و اعضاى باشگاه، گزارشى جامع از روند كار اين باشگاه، كميته ها، كارهاى انجام شده تاكنون و برنامه ريزى ها در روزهاى آتى را ارائه داد. 
 
سپس حجت الاسلام ميرهاشمى با توجه به سخنان افراد حاضر در جلسه و مشاهدات قبلى خود از محتواى توليدى باشگاه خبرنگاران هلال احمر، اين رويداد را يك حركت مفيد و مثبت در جهت انعكاس اخبار برنامه هاى هلال احمر دانست و آمادگى خود را جهت ارائه حمايت ها و هماهنگى هاى لازم اعلام كرد.
 
در پايان از اعضاى فعال اين باشگاه به جهت شروع خوب و انعكاس فعاليت هاى بشردوستانه اعضاى هلال احمر طى اين مدت، از سوى دفتر نمايندگى ولى فقيه، تقدير به عمل آمد.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *