جمعیت هلال احمر استان مرکزی

دوشنبه 06 تیر 1401

دیدار سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی با نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی

سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی با دکتر محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی پیرامون مسائل و مشکلات جمعیت هلال احمر هلال احمر شهرستان اراک،کمیجان و خنداب دیدار و گفتگو کرد.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ عبدالکریم شعبان زاده سرپرست جمعیت هلال احمر استان،صبح امروز پنج شنبه 5 خرداد ماه به همراه حجت الاسلام والمسلمین میرهاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان با دکتر آصفری نماینده مردم اراک خنداب کمیجان در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند و در خصوص مسائل و مشکلات هلال احمر استان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
عبدالکریم شعبان زاده سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حمایتهای همه جانبه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و ارائه گزارشی کلی از وضعیت موجود استان و مشکلات در شهرستانهای اراک ،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: امدادگران، داوطلبان و کارکنان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در میادین بشردوستانه و عام العمنفعه و امدادی حضوری درخشان دارند که افتخار جمعیت هلال احمر استان مرکزی نیروی انسانی کارآمد است.
 محمد حسن آصفری نماینده مردم شریف شهرستانهای اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از فعالیتهای جمعیت هلال احمر استان،آموزش را یکی از ارکان مهم جمعیت هلال احمر برشمرد و افزود:شعار هر خانواده یک امدادگر امروز باید در جامعه نهادینه شود تا در مواقع بحران هموطنان ما کمترین آسیب را ببینند. 
در این جلسه مباحثی همچون پیگیری تحویل 2 دستگاه آمبولانس ، پیگیری ساخت سایت اداری جمعیت هلال احمر شهرستان اراک و مشکلات زمین پایگاه ایجان خنداب مورد بحث و بررسی قرار گرفت که نماینده محترم  در این خصوص قول مساعد دادند.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *