جمعیت هلال احمر استان مرکزی

سه شنبه 01 تیر 1400

سفر یک روزه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به شهرستان دلیجان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به همراه جمعی از مسئولان استانی از شعبه دلیجان بازدید و طی این سفر یک روزه به مسائل مربوط به شعبه رسیدگی کردند.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ صبح امروز مورخ پنجم خرداد ماه سال جاری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در معیت حجت الاسلام میرهاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و رئیس اداره حراست از جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان بازدید کرد. 
 
در ابتدای این سفر، جلسه ای با رئیس و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان برگزار و پس از ارائه گزارش از سوی رئیس شعبه، به مسائل و مشکلات مربوط به شعبه دلیجان رسیدگی و در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند. 
 
پس از این جلسه با حضور مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، رئیس شعبه و سایر پرسنل از حافظان قرآنی این جمعیت و برندگان مسابقه قرآنی نسیم رحمت و همچنین رابط خبری این شعبه قدردانی شد. 
 
سپس رئیس کتابخانه عمومی شهرستان دلیجان در حضور مدیرعامل و سایر مسئولان از خدمات ارزشمند رئیس شعبه دلیجان تقدیر کرد. 
 
طی این سفر با فرماندار شهرستان و خیرین داوطلب این شهرستان بازدید و آیین رونمایی از دستگاه لیزر پر توان مرکز فیزیوتراپی این جمعیت با حضور تمامی مسئولان مذکور، انجام شد. 
 
در ادامه جلسه ای با اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان برگزار و در خصوص برنامه انجام شده و همچنین برنامه های پیش رو در سال جاری به گفتگو پرداختند. 
 
سپس به اتفاق مسئولان حاضر از املاک و مستغلات شعبه بازدید و در پایان با حضور در پایگاه امداد جاده ای همای سعادت جمعیت هلال احمر این شهرستان ضمن نشست صمیمی با نجاتگران، نماز جماعت را در این پایگاه به امامت حجت الاسلام میرهاشمی برگزار کردند.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *