جمعیت هلال احمر استان مرکزی

طرحهای ابتکاری آمران سلامت در جمعیت هلال احمر استان مرکزی

دبیر طرح آمران سلامت و معاون امور جوانان از اجرای طرح آمران سلامت در استان مرکزی با ابتکار روسای شعب و همکاری دستگاههای اجرای خبرداد.

 

                
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان؛آرش اشتری  در رابطه با این خبرگفت : از  اجرای طرح آمران سلامت که با برگزاری جلسه توجیهی برای افراد شرکت کننده در طرح  شروع شده است روسای شعب دست به ابتکارات جذاب و جالبی جهت معرفی طرح در سطح شهرها زده اند. 
             
 وی افزود :در ابتدا روسای شعب جلسات توجیهی با دستگاههای مرتبط بااین طرح داشته اند و توانسته اند برخی ادارات را با خود در اجرای این طرح همراه و همگام سازند. 
           
 دبیر اجرای طرح آمران سلامت ومعاون امورجوان جمعیت هلال احمر استان مرکزی تصریح کرد: نیروی انتظامی؛ بهزیستی؛و اداره تاکسیرانی مساجد وپایگاههای بسیج  از جمله دستگاههای مشارکت کننده در این طرح بوده اند که در کنار نیروهای داوطلب وجوان هلال احمر در اجرای این طرح همکاری داشته اند و باعث شده اند این طرح تاثیر بیشتری در بین افراد داشته باشد. 
                
 وی در ادامه گفت تذکر لسانی در مرحله اول وتوضیح خطرات این بیماری در بین مردم وتوجیح مردم در هر سنی سپس توزیع ماسک و مواد ضد عفونی در بین مردم از جمله کارهای صورت گرفته توسط اعضا فعال جوانان و ادارات مشارکت کننده بوده است که همچنان این برنامه ادامه دارد.    
 
    اشتری در پایان خاطرنشان کرد: البته نباید کمک و مساعدت خیرین را در این طرح نادیده گرفت که این افراد خیر با کمک های مالی خود توانسته اند کمک شایانی در اجرای این طرح داشته باشند
 
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *