جمعیت هلال احمر استان مرکزی

سه شنبه 01 تیر 1400

ویژه برنامه های اجرا شده هفته هلال احمر در شهرستان تفرش

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفرش از برگزاری ویژه برنامه های این جمعیت به مناسبت هفته هلال احمر توسط پرسنل و اعضای داوطلب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ زیبا حاجی محمدی در رابطه با این خبر گفت: همزمان با فرارسیدن هفته هلال احمر در تاریخ هجدهم لغایت بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری ویژه برنامه های متنوعی توسط پرسنل و اعضای داوطلب این جمعیت برگزار شد. 
 
حاجی محمدی عنوان کرد: فضا سازی ساختمان جمعیت هلال احمر، نشست صمیمی با پرسنل و اعضای داوطلب، دیدار مسئولان و روسای سازمانها و ادارات ، نشست صمیمی با اعضای جوانان و کانون دانش آموزی از برنامه هایی بود که در نخستین روزهای هفته هلال احمر برگزار شد. 
 
وی افزود: پیاده روی اعضا با شعار خانواده بزرگ هلال احمر، پاکسازی محیط زیست توسط جوانان و صعود امدادگران و نجاتگران به قله قلعه بندر این شهرستان از ویژه برنامه هایی بود که در هفته هلال احمر برگزار شد. 
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفرش در پایان گفت: برگزاری اولین جلسه شورای اجرایی این جمعیت، تقدیر از اعضای تیم داژبال خواهران، بازدید از پایگاه امدادی گیان این شهرستان به همراه اعضای شورای اجرایی و عرض تبریک به نجاتگران از برنامه های پایانی این جمعیت در هفته هلال احمر بوده است.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *