جمعیت هلال احمر استان مرکزی

سه شنبه 01 تیر 1400

ویژه برنامه های اجرا شده هفته هلال احمر در شهرستان ساوه

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ساوه از اجرای ویژه برنامه های اجرا شده در هفته هلال احمر توسط پرسنل و اعضای این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ سید لقمان حسینی در رابطه با این خبر گفت: مورخ هجدهم لغایت بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری به مناسبت فرارسیدن هفته هلال احمر، ویژه برنامه های متنوعی توسط پرسنل و اعضای داوطلب این جمعیت برگزار شد. 
 
حسینی عنوان کرد: غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای این شهرستان، دیدار پرسنل و اعضای داوطلب با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و همچنین نشست صمیمی با پرسنل و اعضا از ویژه برنامه هایی بود که در نخستین روزهای هفته هلال احمر برگزار شد. 
 
وی افزود: حضور روسای ادارات و سازمانها در شعبه جهت تبریک هفته هلال احمر و حضور اعضای داوطلب در مراکز غربالگری جهت کمک به کادر درمان از دیگر برنامه های هفته هلال احمر بود. 
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ساوه اظهار داشت: آموزش مجازی امداد و کمک های، پوشش امدادی مراسم نماز با شکوه عید سعید فطر و همچنین برپایی ایستگاه سلامت در مصلای امام علی ع شهرستان در نماز عبادی سیاسی روز جمعه نیز از جمله فعالیت های انجام شده در هفته هلال احمر بوده است.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *