جمعیت هلال احمر استان مرکزی

دوشنبه 06 تیر 1401

پیام تسلیت سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی به مناسبت فرارسیدن سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد

سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی در پیامی فرارسیدن سالگرد رحلت امام خمینی(ره)، معمار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی، عبدالکریم شعبان زاده به مناسبت فرا رسیدن سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد پیامی صادر کرده که به شرح زیر است:
سلام به نیمه خرداد و دل‌های بی‌تاب که از شوق استشمام عطر بهشتی پیر جماران؛ آن پدر واقعی محرومان و مستضعفان، بال به آسمان‌ها گشوده‌اند.
بی‌تردید زینت‌بخش ابعاد والای شخصیتی امام خمینی(ره)، نگاه بشردوستانه و کرامات ایشان نسبت به مردم بود که با الهام از سیره نبوی و اولای خدا، در حرکات و سکنات آن مرد بزرگ حلول کرده بود. 
امام خمینی (ره) که برای دفاع از حقوق طبقه ضعیف و گرفتار استبداد به پا خاسته بودند، با نتایج ثمربخش قیام خویش، مهمترین درس بشردوستی و نوعدوستی را به جهانیان دادند.
اینک به برکت انقلاب مردمی سال ٥٧ که با رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید، گره‌گشودن از مشکلات مردم نیازمند و فعالیت‌های داوطلبانه عام‌المنفعه با شتاب بیشتری در کشور پیش رفته است.
همه ما خود را فرزندان امام (ره) می‌دانیم و با تأسی از مردمداری امام، راه او را در رفع گرفتاری‌های نیازمندان شریف جامعه ادامه می دهیم.
این جانب به نمایندگی از  خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان شامل امدادگران، داوطلبان، جوانان و کارکنان ، فرا رسیدن ۱۴ خرداد ماه؛ سالروز عروج ملکوتی امام خمینی (ره)را تسلیت گفته و با گرامی‌داشت پانزدهم خرداد؛ نقطه عطف پیروزی انقلاب اسلامی، هم قسم هستیم تا تحت منویات رهبر معظم انقلاب، راه امام و ولایت را در جهت پاسداری از ارزش‌های انقلاب ادامه دهیم.
               عبدالکریم شعبان زاده 
سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی
               ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۱
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *