جمعیت هلال احمر استان مرکزی

دوشنبه 06 تیر 1401
در آخرین روز از هفته هلال احمر صورت گرفت:

کلنگ احداث مجتمع امدادی،آموزشی و فرهنگی جمعیت هلال احمر شازند به زمین زده شد

آئین آغاز عملیات اجرایی احداث مجتمع امدادی،آموزشی و فرهنگی جمعیت هلال احمر شهرستان شازند صبح امروز باحضور سرپرست جمعیت هلال احمر استان،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان،دکتر رمضانی فرماندار شازند، امام جمعه شازند،امام جمعه مهاجران،شهردار شازند،اعضای شورای شهر شازند ولیئی عضو هیات مدیره جمعیت استان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی جمعیت هلال احمر برگزار شد .

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی ،آئین کلنگ زنی مجتمع امدادی فرهنگی و آموزشی جمعیت هلال احمر شهرستان شازند صبح امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
عبدالکریم شعبان زاده سرپرست جمعیت هلال احمر در این مراسم گفت؛این پروژه در فاز اول شامل دیوار کشی و در فازهای بعدی شامل انبار امدادی،مجتمع آموزشی،فرهنگی و تفریحی ساخته خواهد شد که این پروژه در زمینی به مساحت ۴ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال  اجرا خواهد شد.
وی افزود:با توجه به موقعیت استراتژیک شهرستان شازند که بزرگترین صنایع استان در آن قرار دارد لزوم ساخت انبار امدادی در این شهرستان از اهمیت خاصی برخوردار است که امیدواریم با پیگیریهای این جمعیت و مسئولین شهرستان عملیات اجرایی این پروژه تسریع گردد و تا پایان سال ساخته و به بهره برداری برسد.
 شعبان زاده تصریح کرد:انبار امدادی برای ذخیره سازی اقلام امدادی 22قلم کالای امدادی شامل چادر، پتو، موکت، نایلون،ست ظروف، ست مواد شوینده و بهداشتی ، فانوس ، چراغ خوراک پزی و ..... برای استفاده در مواقع بحرانی مانند سیل و زلزله ساخته و تجهیز خواهد شد.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *