جمعیت هلال احمر استان مرکزی

کمک ۸۰ میلیونی خیرین تفرشی به فیزیوتراپی هلال احمر این شهرستان

سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی از کمک ۸۰ میلیون تومانی خیرین بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان تفرش جهت تجهیز فیزیوتراپی این جمعیت خبر داد‌.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ علیرضا محمودی به نقل از رئیس شعبه تفرش در رابطه با این خبر گفت: در نیمه اول آذر ماه سال جاری و به جهت تکمیل و تجهیز امکانات فیزیوتراپی جمعیت هلال احمر شهرستان تفرش، خیرین داوطلب این شهرستان مبلغی بالغ بر ۸۰ میلیون تومان جهت خرید تجهیزات مورد نیاز، به این جمعیت اختصاص دادند. 
 
محمودی عنوان کرد: با این مبلغ تجهیزاتی همچون دستگاه لیزر پرتوان توسط خانواده شاهوردی، دستگاه استی مولاتور ۲۱۵۸۸ توسط خانواده سعدی، ترالی، آب سرد کن، ماسک و مواد ضدعفونی کننده نیز با مشارکت دیگر خیرین داوطلب این جمعیت خریداری و تحویل مرکز فیزیوتراپی شد‌. 
 
وی افزود: مرکز فیزیوتراپی جمعیت هلال احمر شهرستان تفرش از تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری افتتاح و هر روز به صورت نیمه وقت از ساعت ۲ تا ۷ با دو پرسنل فیزیوتراپ و منشی مشغول خدمت رسانی به شهروندان تفرشی است. 
 
سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی اظهار داشت: از خیرین تفرشی و تمام خیرینی که در تمامی امور جمعیت هلال احمر حامی ما در امر خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم بوده اند کمال تشکر و قدردانی داشته و از خداوند برایشان سلامتی و موفقیت روز افزون خواستاریم.
 
 
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *