جمعیت هلال احمر استان مرکزی

دوشنبه 06 تیر 1401

یازدهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان در دانشگاه تهران

در یازدهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان که در محل دانشگاه تهران برگزار شد از آرزو نصیری نجاتگر جوان فداکار جمعیت هلال احمر مرکزی با حضور رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و جمعی دیگر از مسئولین تجلیل شد.

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ عبدالکریم شعبان زاده گفت: یازدهمین دوره آیین اعطای تندیس فداکاری به همت جهاد دانشگاهی و با همکاری وزارتخانه های علوم و بهداشت،هلال احمر،سازمان بهزیستی،کمیته امداد،سازمان محیط زیست،سازمان انتقال خون ،بنیاد مستضعفان ،ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد شهید و امور ایثارگران،سازمان نظام پزشکی و پرستاری برگزار می شود که نجاتگر هلال احمر استان مرکزی به عنوان برگزیده این آیین انتخاب شد .
 
سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی افزود : ایین اعطای  تندیس فداکاری به دانشجویان ایران با هدف ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و فداکاری  در جامعه هر ساله با مشارکت نهاد های مسئول برگزار می شود.
 
 شعبان زاده ادامه داد:آرزو نصیری نجاتگر جوان هلال احمر استان مرکزی ،دبیر باشگاه امدادگران و نجاتگران جمعیت استان،عضو اصلی باشگاه کشوری امداگران،مربی و داور جمعیت هلال احمر ،طراح ایده GISبرای موقعیت یابی مسیر نیروهای امدادی در زمان حوادث،اپراتور مرکزکنترل و هماهنگی عملیات استان (EOC) است  و به پاس فعالیت های داوطلبانه به جهت مقابله با ویروس کرونا،اردوهای جهادی مناطق محروم،حضور و مشارکت در امر کمک رسانی در مناطق زلزله زده کرمانشاه و سیل لرستان و  همکاری فعالانه در کلیه برنامه های داوطلبانه جمعیت هلال احمر  در حوزه های جوانان،امدادو نجات،آموزش  از طرف مسئولان و داوران کشوری موفق به دریافت لوح و تندیس ملی فداکاری شد.
 
وی گفت: ۵۷برگزیده این جشنواره که شامل دانشجویان و گروه های فداکار است، پس از بررسی مدارک ۵۰۰ نفر از شرکت کننده گان  از تمامی نهاد ها و سازمان های کشور توسط داوران جشنواره انتخاب و معرفی شده اند.
 
این مقام مسئول ادامه داد: انتخاب  سرکار خانم آرزو نصیری نجاتگر جوان هلال احمر استان به عنوان دانشجوی فداکار ایران و کسب تندیس فداکاری در "یازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان" برای جمعیت هلال احمر استان مرکزی مایه افتخار و غرور می باشد.
 
لازم می دانم کسب عنوان دانشجوی فداکار را به سرکار عالی ،خانواده محترم  و همچنین خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان مرکزی تبریک عرض نمایم .امیدوارم همیشه و در تمامی مراحا زندگی سربلند و پیروز باشید .
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *