جمعیت هلال احمر استان مرکزی

یکشنبه 29 فروردین 1400
توسط جمعیت هلال احمر شهرستان غرق آباد صورت گرفت:

اهم اقدامات شعبه غرق آباد در دهه فجر انقلاب اسلامی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان غرق آباد از مهمترین اقدامات این جمعیت در راستای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی توسط پرسنل و اعضای داوطلب این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ حسن نمازی در رابطه با این خبر بیان داشت: در بهمن ماه سال جاری و همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی جمعیت هلال احمر شهرستان غرق آباد اقدام به برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی، مذهبی و آموزشی توسط پرسنل و اعضای داوطلب این جمعیت داشته است. 
 
نمازی عنوان کرد: آذین بندی ساختمان اداری، پایگاه امدادی این جمعیت و عطرافشانی و غبار روبی گلزار شهدای شهرستان از جمله برنامه های فرهنگی بود که در روزهای ابتدایی این ایام توسط پرسنل و  اعضای داوطلب انجام شد.
 
وی افزود: طرح ملی یاس ( یاران آسیب ستیز ) ویژه دختران بالای ۳۰ سال با مشارکت جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی ره و ارائه آموزش های امدادی در قالب این طرح جهت تشکیل تیم های امدادی با هدف ارتقای سطح آمادگی همه اقشار جامعه در پاسخگویی به سوانح برگزار شد. 
 
حسن نماز خاطر نشان کرد: برگزاری دوره امداد و کمک های اولیه در خانه هلال یاتان، اهدای خون اعضای داوطلب، شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه و اجرای تمرین پناهگیری و خروج ایمن در خانه های هلال همزمان با سراسر کشور از دیگر برنامه های این جمعیت بوده است. 
 
وی در پایان گفت: شرکت در رژه خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و پوشش امدادی این مراسم از فعالیت های پایانی این ایام بوده است.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *