جمعیت هلال احمر استان مرکزی

یکشنبه 29 فروردین 1400
توسط دفتر نمایندگی هلال احمر شهرستان کمیجان صورت گرفت:

اهم اقدامات شعبه کمیجان در دهه فجر انقلاب اسلامی

سرپرست دفتر نمایندگی هلال احمر شهرستان کمیجان از اقدامات صورت گرفته توسط این جمعیت در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ احمد سوسن آبادی در رابطه با این خبر گفت: در بهمن ماه سال جاری و همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، ویژه برنامه های متنوع، عام المنفعه و بشردوستانه ای توسط اعضای داوطلب این جمعیت انجام شد. 
 
سوسن آبادی عنوان کرد: آذین بندی ساختمان اداری جمعیت، برگزاری رژه خودرویی شهری وزمستانه از فعالیت هایی بود که در روزهای ابتدایی ایام دهه فجر توسط رئیس و اعضای داوطلب این جمعیت اعم از امدادگران، داوطلبان و جوانان صورت گرفت. 
 
وی افزود: افتتاح۴ خانه هلال در روستاهای ینگ ملک،محمودآباد، فامرین، نهرپشته این شهرستان جهت جذب اعضای جدید و پرورش نیروهای امدادی همیشه در صحنه به خصوص در مناطق حاشیه انجام شد. 
 
سرپرست دفتر نمایندگی  هلال احمر شهرستان کمیجان در ادامه گفت: افتتاح طرح ملی یاس با مشارکت هلال احمر و کمیته امداد شهرستان و برگزاری دوره های آموزشی در قالب این طرح ویژه دختران بالای ۳۰ سال در سطح شهرستان و روستاها انجام شد. 
 
احمد سوسن آبادی اظهار داشت: غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای کمیجان، توزیع ماسک، موادضدعفونی کننده وانجام تب سنجی در مراسم سپاه پاسداران و میزبانی آزمون پیش نیاز دوره تربیت مربی از دیگر فعالیت های این جمعیت در دهه فجر بوده است.
 
وی خاطر نشان کرد: آموزش پناهگیری و شناسایی نقاط امن و غیر امن در منزل و همچنین اجرای مانور زلزله با شعار ایران اماده در خانه هلال روستای خسروبیگ این شهرستان از فعالیت هایی بود که در راستای ارتقای میزان آمادگی امدادگران انجام شد.
 
وی در پایان گفت: شرکت در رژه موتوری ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و پوشش امدادی این مراسم در سطح شهرستان توسط سرپرست و اعضای داوطلب این جمعیت انجام شد.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *