جمعیت هلال احمر استان مرکزی

یکشنبه 29 فروردین 1400
توسط جمعیت هلال احمر شهرستان خنداب صورت گرفت:

اهم اقدامات و ویژه برنامه های شعبه خنداب در دهه فجر انقلاب اسلامی

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خنداب از مهمترین اقدامات این جمعیت در راستای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ حامد عسگری ضمن تبریک این ایام گفت: در بهمن ماه سال جاری و به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ویژه برنامه های متنوعی توسط پرسنل و اعضای داوطلب این جمعیت برگزار شد. 
 
عسگری عنوان کرد: آذین بندی ساختمان اداری و پایگاه جاده ای ایجان توسط اعضای جوانان این جمعیت در روزهای ابتدایی این ایام و سپس دیدار با خانواده های معظم شهدا از دیگر فعالیت های فرهنگی این جمعیت بوده است. 
 
وی افزود: جلسه مشترک هلال احمر و کمیته امداد جهت برگزاری طرح ملی یاس در راستای جذب اعضای جدید، تشکیل تیم های امدادی و پرورش نیروهای عملیاتی آماده  در پاسخگویی به حوادث بوده است. 
 
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خنداب در ادامه گفت: عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدا، شرکت سرپرست، پرسنل و امدادگران در نماز عبادی سیاسی جمعه و پوشش امدادی و غربالگری نمازگزاران و همچنین اهدای ماسک و  ضدعفونی کردن دستان آنها در این مراسم از دیگر برنامه های دهه فجر بوده است. 
 
 
حامد عسگری اظهار داشت: فعالیت کانون غنچه های هلال با کشیدن نقاشی و درست کردن کاردستی با موضوع دهه فجر، 
برگزاری دوره امداد و کمک های اولیه، پایه داوطلبی و آمادگی در برابر مخاطرات در قالب طرح ملی یاس در خانه هلال روستای کرکان نیز از برنامه های اجرا در دهه فجر در راستای ارتقای سطح آگاهی و آمادگی اعضا بوده است. 
 
عسگری با اشاره به تشکیل تیم های امدادی پس از ارائه آموزش های امدادی در خانه های هلال گفت:  مانور سراسری پناهگیری و خروج ایمن در خانه های هلال روستای حسین آباد و غینرجه با شعار ایران آماده جهت سنجش میزان آمادگی اعضا جهت پاسخگویی در حوادث و سوانح به ویژه زلزله، برگزار شد. 
 
وی در پایان گفت: حسن ختام برنامه های دهه فجر در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی،
شرکت در رژه خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و پوشش امدادی این مراسم بوده است.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *