جمعیت هلال احمر استان مرکزی

دوشنبه 07 مهر 1399

اجرای طرح نشاط و امید توسط جوانان مرکزی در روستاها و ایجاد کانونهای روستای

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از اجرای طرح نشاط و امید توسط مرکز امور جوانان با اجرای برنامه های متنوع آموزشی تفریحی خبرداد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری در رابطه با این خبر گفت: همزمان با شروع فصل تابستان مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر به اجرای برنامه های آموزشی همچون نحو صحیح ماسک زدن؛ امدادوکمک های اولیه و برنامه های تفریحی و شاد پرداختند.

ا
وی افزود: با توجه به اینکه در شرایط بحران کرونا قرار داریم مربیان واحد جوانان جمعیت هلال احمر با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به برگزاری کلاسهای آموزشی و شاد برای کودکان و نوجوانان در روستاها نمودند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی بیان داشت : برگزاری کلاسهای امداد و کمک های اولیه در روستا با شرایط خاص و ویژه برای اعضا کانون برگزار تمامی مسائل و موارد بهداشتی در این کلاس ها رعایت شد.
 
اشتری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کودکان بیشتر در معرض بیماری قرار دارند آموزش صحیح ماسک زدن و نحوه صحیح شستن دستها از جمله برنامه های اجرا شده واحد جوانان میباشد که در  روستاها در حال اجرا میباشد
 
وی در پایان تصریح کرد این برنامه در روستایی کهک از توابع شهرستان تفرش به اجرا درآمد.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *