جمعیت هلال احمر استان مرکزی

انتخاب سفیر صلح و دوستی سازمان جوانان به عنوان مشاور فرهنگی و ورزشی مدیر عامل جمعیت استان مرکزی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از انتخاب سفیر صلح و دوستی به عنوان مشاور فرهنگی و ورزشی در کنار انتخاب دستیاران جوان مدیر عامل خبرداد.

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی، آرش اشتری در رابطه با این خبر گفت: در راستای اجرای گام دوم انقلاب و حسب دستور ریاست محترم جمعیت هلال احمر جهت  ارتقای نقش آفرینی جوانان در فعالیت های اجتماعی و بشردوستانه از طریق افزایش انگیزه و مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیریها و اهمیت نقش جوانان به عنوان نیرویی ارزشمند ، توانمند و خلاق در جمعیت هلال احمر مجتبی یادگاری جوان اراکی عضو فعال سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و دونده ماراتون کشور که از سال ۱۳۹۱ تاکنون ۳۱ استان کشور را با اهداف بشردوستانه و صلح طلبانه پیموده است و رکوردی حدود ۳۰۰۰ کیلومتر را به ثبت رسانده است و سایت فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر از او به عنوان ورزشکار ایرانی یاد و تقدیر کرده است را به عنوان مشاور فرهنگی و ورزشی مدیر عامل انتخاب نمود.
 
   وی افزود: دو نفر از دبیران کانونهای جوانان این استان به با نام های هادی نجاتی و نسترن لطفی را به  عنوان دستیار مدیرعامل در امور جوانان تعیین شدند .
 
اشتری در پایان خاطرنشان کرد: این دستیاران جوان ابلاغ خود را  از دستان  مدیر عامل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان دریافت نمودند.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *