جمعیت هلال احمر استان مرکزی

شنبه 05 مهر 1399

پیام تسلیت رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر درپی درگذشت دکتر هاشم ساعی پور ؛ پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر استان مرکزی

پیام تسلیت رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر درپی درگذشت دکتر هاشم ساعی پور ؛ پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ متن پیام محمد نصیری به شرح ذیل است:
"  بسم‌الله الرحمن الرحیم
و منْ أحْیاها فکأنّما أحْیا النّاس جمیعًا
 با کمال تاسف و تمام تاثر خبر درگذشت پزشک نیکوکار و ایثارگر جمعیت هلال احمر استان مرکزی،  مرحوم دکتر هاشم ساعی پور را دریافت کردیم.
 او با کمال تواضع  و جد و جهدی مثال زدنی،  ، با همه سختی ها و تعب ناشی از حجم بالای بیماران محروم  و با همه توش و توان به وظیفه خطیر طبابت و به وظیفه دینی، ملی و انسانی خود در سنگر طبابت و اهدای نعمت سلامتی به بیماران نیازمند  عمل کرد و نام خود را در قائمه بزرگ نیک اندیشان   ماندگار و خانواده بزرک جمعیت هلال احمر را مدیون خود ساخت.
 کوشش‌های چندین ساله وی  که با شایستگی تمام در پی درمان هم میهنان خویش  ،  نمونه‌ای از تلاش داوطلبانه و مصداق بارز آیه هر کس نفسی را زنده نماید گویا همه بشریت را زنده نموده است ، می‌باشد.
از طرف خود و خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر با خضوع در برابر نقش خطیر کادر درمانی کشور،  یاد افتخار بزرگ استان مرکزی، زنده یاد دکتر هاشم ساعی پور را گرامی می دارم و امیدوارم خدای قادر متعال روحش را به پاس آرامشی که همواره به دیگران هدیه می داد ، در آغوش امن و آرام خویش به شادمانی ابدی مهمان فرماید. برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای خانواده گرامی صبر و بردباری مسئلت دارم."
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *