جمعیت هلال احمر استان مرکزی

سه شنبه 06 آبان 1399

برگزاری سومین جلسه دستیاران و مشاوران جوان مدیرعامل هلال احمر جمعیت هلال احمراستان مرکزی

سومین جلسه دستیاران ومشاوران مدیرعامل ومعاون امورجوانان جمعیت هلال احمراستان مرکزی برگزارشد.

 

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ سومین جلسه دستیاران مدیرعامل با حضور مدیرعامل و معاون امور جوانان جهت ارائه راهکارهای درخصوص اجرای برنامه های واحد جوانان چه به صورت مجازی وچه به صورت حضوری برگزارشد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه مقرر شد که هنگام سفید شدن وضعیت استان یک جلسه حضوری با تمامی دبیرهای چهارگانه کانونهای جوانان هلال احمر در مرکز استان وجلسه ای به میزبانی اراک ساوه خمین برگزار شود.

همچنین در جلسه شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر استان مرکزی از دستیاران جوان مدیرعامل جهت حضور در جلسه و طرح دیدگاه های خود دعوت شود.

در این نشست مطرح شد، نسبت به برگزاری دوره های آموزشی غیرامدادی به صورت مجازی با صدور گواهی شرکت توسط اعضا مجمع دبیران اقدام شود.

در ادامه جلسه مصوب شد؛ افراد مستعد و هنرمند کارشناس در زمینه های آموزش توسط شعب شناسایی و به عنوان مربی؛ هماهنگی لازم برای آموزش غیرامدادی مجازی اقدام شود .

قابل ذکراست؛ برگزاری ویدئوکنفرانسی با حضور معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان مدیرعامل و نماینده ولی فقیه و معاون امورجوانان و دستیاران مدیرعامل از دیگر مصوبات این نشست بود.

 یادآور می شود؛ هماهنگی لازم جهت حضور نماینده هلال احمر، دستیارجوان مدیرعامل در خانه جوان ورزش و جوانان استان و اختصاص یک اتاق برای استقرار دستیاران جوان به عنوان اتاق فکر در مرکز استان از دیگر مصوبات این نشست به شمار میرود.

کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *