جمعیت هلال احمر استان مرکزی

دوشنبه 06 تیر 1401

اجرای بیش از ۴۰ دوره آموزشی در خانه های هلال استان مرکزی

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برگزاری بیش از ۴۰ دوره آموزش کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات در خانه های هلال استان مرکزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ محمدرضا زمانی در رابطه با این خبر گفت: در دی ماه سال جاری ، تعداد ۴۰ دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات در خانه هلال ۱۳ شعب تابعه این جمعیت برگزار می شود. 
 
زمانی عنوان کرد: طبق فرآیند اجرایی خانه های هلال که به ترتیب عضوگیری، آموزش و سپس تشکیل تیم های امدادی بوده و از ابتدای سال جاری نیز در حال اجرا است، این معاونت طبق ارزیابی ظرفیت شعب در افتتاح خانه های هلال و جذب اعضای جدید، دوره های امدادی را سهمیه بندی و در دستور کار شعب قرار داده است. 
 
 وی افزود: با توجه به افتتاح ۲۵۶ خانه هلال در سطح استان و استقبال مناطق شهری و روستایی از فراگیری مباحث امدادی، این آموزش ها تا پایان سال جاری به صورت مقدماتی و سپس به صورت تخصصی ادامه خواهد داشت. 
 
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان مرکزی ضمن تشکر از همکاری مربیان کمک های اولیه این جمعیت گفت: از تمام کسانی که جهت ارتقای سطح آمادگی مردم به خصوص قشر آسیب پذیر، تلاش می کنند نهایت قدردانی را داشته و امید است با تشکیل تیم های امدادی و تحقق شعار هر خانواده ایرانی یک امدادگر بتوانیم گام موثری در تاب آوری جامعه در بلایای طبیعی و غیر طبیعی برداریم.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *