جمعیت هلال احمر استان مرکزی

توسط جمعیت هلال احمر استان مرکزی صورت گرفت:

اجرای طرح ملی اهدای نفس در استان مرکزی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از اجرای طرح ملی اهدای نفس در این جمعیت در راستای حمایت از بیماران کرونایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ علیرضا محمودی در رابطه با این خبر گفت: صبح امروز مورخ بیست و چهارم دی ماه سال جاری، در راستای طرح ملی اهدای نفس و حمایت از بیماران کرونایی، تعداد ۴٠ کپسول اکسیژن به همراه مانومتر و پالس اکسی متر، به بانک تجهیزات پزشکی امانات جمعیت هلال احمر استان مرکزی از سوی جمعیت هلال احمر کشور تحویل داده شد. 
 
محمودی عنوان کرد: با حمایت خیرین جمعیت هلال احمر کشور، تعداد ٩٩٩ کپسول اکسیژن تهیه و بنابر نیاز استانها، توزیع و به استان مرکزی ۴٠ کپسول اکسیژن تحویل داده شد که در اختیار بانک امانات پزشکی شعب جمعیت هلال احمر استان قرار می گیرد. 
 
وی افزود: این کپسول ها به طور رایگان و به صورت امانی در اختیار بیماران کرونایی به بیشترین نیازشان به علت ضعف در دستگاه تنفس به اکسیژن می باشد، قرار می گیرد.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی بیان داشت: در همین راستا جمعیت هلال احمر استان اقدام به اجرای طرح هر اجتماع یک کپسول اکسیژن اعم از هر مسجد، کارخانه و ...، اجرا و تعداد قابل توجهی کپسول توسط مردم خریداری و به جمعیت هلال احمر استان تحویل داده شد. 
 
محمودی خاطر نشان کرد: بانک تجهیزات پزشکی امانات جمعیت هلال احمر استان حدود سه سال است که راه اندازی شده و تجهیزاتی که توسط مردم نیکوکار خریداری شده همچون تخت بیمارستانی، کپسول اکسیژن، تشک مواج، واکر و سایر تجهیزاتی که یک بیمار بستری در منزل نیاز دارد، در این بانک تجهیزات موجود و به صورت امانی در اختیار بیماران قرار میگیرد.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *