جمعیت هلال احمر استان مرکزی

سه شنبه 01 تیر 1400

اهم اقدامات هفته هلال احمر در شهرستان دلیجان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان از اهم اقدامات این جمعیت ویژه گرامیداشت هفته هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ مریم کارچی در رابطه با این خبر گفت: همزمان با فرارسیدن سالروز جمعیت هلال احمر، از هجدهم لغایت بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری،   ویژه برنامه های این جمعیت توسط پرسنل و اعضای داوطلب اجرا شد. 
 
کارچی اظهار داشت: غبارروبی گلزار شهدا و تجدید میثاق با آرمانهای امام ره ، دیدار با امام جمعه محترم این شهرستان و اهدای خون توسط پرسنل، امدادگران و داوطلبان در روزهای آغازین هفته هلال احمر انجام شد. 
 
وی افزود: به همین مناسبت داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان اقدام به تهیه و توزیع سبدهای معیشتی بین مددجویان این جمعیت و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا، داشتند. 
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان عنوان کرد: نشست صمیمی با پرسنل، اعضای جوانان و داوطلبان در هفته هلال احمر و قدردانی از زحمات این عزیزان و همچنین گزارش اقدامات انجام شده و برنامه ریزی ویژه برنامه های آتی در جهت پیشبرد اهداف هلال احمر، انجام شد. 
 
 مریم کارچی خاطر نشان کرد: فضا سازی ساختمان جمعیت، دیدار مسئولان ادارات و سازمانها در شهرستان با رئیس شعبه، دیدار اعضای شورای اجرایی و در پایان آموزش امداد و کمکهای اولیه به صورت مجازی از دیگر برنامه هایی بود که در هفته هلال احمر برگزار شد.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *