جمعیت هلال احمر استان مرکزی

سه شنبه 01 تیر 1400

جستجو و نجات زن سالخورده مفقودی کمیجانی توسط هلال احمر

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مرکزی از جستجو و نجات زن سالخورده مفقوده شده کمیجانی توسط عوامل امدادی این معاونت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ مراد حیدری در رابطه با این خبر گفت: بامداد امروز مورخ نوزدهم دی ماه سال جاری ساعت ١ و ۴۵ دقیقه، طی تماس نیروی انتظامی شهرستان کمیجان با سامانه ندای امداد(١١٢) مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان مرکزی مبنی بر مفقودی زن سالخورده کمیجانی به علت بیماری آلزایمر، نیروهای امدادی و عملیاتی جمعیت هلال احمر استان به منطقه اعزام شدند.
 
حیدری عنوان کرد: این زن ٨١ ساله که روز قبل حدود ساعت ۶ و نیم عصر از خانه خارج شده بود و با توجه به بیماری به خانه برنگشته بود، با همکاری عوامل انتظامی، آتش نشانی، نیروهای محلی و همچنین تیم های تخصصی هلال احمر به آغوش گرم خانواده بازگشت. 
 
وی افزود: با توجه به اینکه نیروهای مردمی، انتظامی و آتش نشانی موفق به یافتن وی نشده بودند از جمعیت هلال احمر استان درخواست تیم آنست و جستجو نجات تخصصی شد که با هماهنگی مدیرعامل و معاونت امدادونجات در ساعت ٧ و نیم صبح مورخ ١٩ دی ماه، عوامل امدادی در محل حادثه حضور یافتند. 
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مرکزی اظهار داشت: طی ٨ مرحله جستجو توسط تیم آنست و نجاتگران دفتر نمایندگی شهرستان کمیجان در نقاط مختلف که به علت وسعت و صعب العبور بودن مسیر و وجود قنوات و بندهای آبی کشاورزی،  این شخص در ١٠ کیلومتری جنوب روستای آمره و در نزدیکی روستای ولازجرد پیدا شد.
 
حیدری بیان داشت: پس از بررسی علائم حیاتی و اطمینان از سلامت وی توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر، به نیروهای اورژانس و انتظامی و سپس به خانواده فرد مذکور، تحویل داده شد.
 
 
 
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *