جمعیت هلال احمر استان مرکزی

در سفر یک روزه مدیرعامل به شعبه زرندیه صورت گرفت:

جلسات هماهنگی با مسئولان شعبه و شهرستان زرندیه

صبح امروز، جلسه هماهنگی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی و هیأت همراه جهت رسیدگی به مسائل شعبه زرندیه در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ صبح امروز مورخ هجدهم دی ماه سال جاری، طی سفر یک روزه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و هیئت همراه به شعبه زرندیه به مسائل و مشکلات این شعبه رسیدگی شد. 
 
در ابتدای سفر، مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و اعضای هیئت مدیره استان در معیت رئیس شعبه زرندیه با فرماندار این شهرستان بازدید و به ارائه گزارش عملکرد این شعبه و مسائل و مشکلات شعبه جهت رفع آنها و خدمت رسانی بیشتر و بهتر به افراد متاثر از حوادث طبیعی و غیر طبیعی، پرداختند. 
 
در ادامه این سفر یک روزه، پنجمین جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان با حضور مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در معیت رئیس شعبه زرندیه در این شهرستان برگزار شد. 
 
پس از آن جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مدیرعامل و افراد مذکور با شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان زرندیه در معیت رئیس این شعبه جهت رسیدگی به مسائل شعبه، برگزار و جهت رفع آنها به بحث و تبادل نظر پرداختند. 
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی پس از پایان جلسات و شنیدن نظرات و انتقادات افراد حاضر در پیشبرد اهداف هلال احمر و تسریع در امر خدمت رسانی به مردم، قول مساعد جهت رفع مشکلات و نواقص در حد توان جمعیت را داده و به جذب، ساماندهی، آموزش و تشکیل تیم های همیشه آماده در شعبه تاکید داشت.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *