جمعیت هلال احمر استان مرکزی

طلاب استان مرکزی همیار بیماران کرونایی در بیمارستانها

حجت الاسلام میرهاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان مرکزی از اجرای طرح همیار یا همراه بیماران کرونایی در بیمارستان های استان توسط اعضای طلاب این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ حجت الاسلام میرهاشمی در رابطه با این خبر گفت: امروز توفیقی نصیب شد تا در جمع روحانیون با صفا و با اخلاص کانون طلاب جمعیت هلال احمر و روحانیون سطح استان مرکزی در طرح همیار یا همراه بیمار باشیم. 
 
حجت الاسلام میرهاشمی عنوان کرد: این عزیزان امروز  با حضور در بیمارستانهای سطح استان که بیماران کرونایی پذیرش می شوند، حضور پیدا کرده و اعلام آمادگی خود را در جهت هر گونه  خدماتی که بیماران و بیمارستان به آنها نیاز داشته باشد اعلام کردند. 
 
  وی اظهار داشت: این خدمات می تواند شامل هر خدمتی حتی  عرض خدا قوتی به کادر درمانی،  پرستار زحمتکش و هر کسی که در آنجا حضور دارد، باشد و یا هر نوع خدماتی را که می توانند داشته باشند، با خلوص نیت انجام دهند. 
 
 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: خدمت رسانی چه در بحث خدماتی نظافتی، چه در بحث ضد عفونی کردن محیط بیمارستان یا یاری رساندن در امور غیر تخصصی مثل امور شخصی یا عاطفی از بعد روحی و روانی حمایت ویژه‌ای را داشته باشند. 
 
 حجت الاسلام میرهاشمی در پایان گفت: لذا جا دارد خالصانه از زحمات این عزیزان به نوبه خودم تقدیر و تشکر کنم و  امیدوارم که ما هم توفیق این را داشته باشیم که به گونه‌ای در طیف این عزیزان قرار گرفته و بتوانیم خدمات خوبی را به کادر درمانی و بیماران عزیز کرونایی داشته باشیم.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *