جمعیت هلال احمر استان مرکزی

در جمعیت هلال احمر استان مرکزی صورت گرفت:

عضویت افتخاری مدیر فروشگاه های رفاه استان در جمعیت هلال احمر

صبح امروز، مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه استان با حضور در جمعیت هلال احمر استان مرکزی به عضویت افتخاری این جمعیت در آمد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ صبح امروز مورخ بیست و سوم دی ماه سال جاری، جناب احدیان مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه استان های مرکزی و لرستان با هیأت همراه با حضور در جمعیت هلال احمر استان به عضویت افتخاری این جمعیت در آمد. 
 
احدیان طی حضور در جمعیت هلال احمر استان و نشست صمیمی با محمودی مدیرعامل، حجت الاسلام میرهاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، میرزایی خزانه دار جمعیت، مقدسی سرپرست معاونت منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت، صوفی کارشناس داوطلبان استان به گفتگو در خصوص همکاری های بیشتر و بهتر پرداختند.
 
مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه استان در این نشست قول مساعد در رابطه با تخفیفات ویژه به جمعیت هلال احمر در راستای طرح های حمایتی و همدلی با افراد کم برخوردار و تهیه سبدهای غذایی در ایام مختلف را داد. 
 
در پایان با پر کردن فرم ثبت نام داوطلبان جمعیت هلال احمر استان و به تن کردن کاور این جمعیت به همراه خانم گل محمدی مسئول فروش سازمانی و روابط عمومی شرکت، به عنوان اعضای افتخاری به عضویت رسمی این جمعیت در آمدند.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *