جمعیت هلال احمر استان مرکزی

دوشنبه 06 تیر 1401

فعالیت های آموزشی جوانان استان مرکزی در هفته مبارزه با مواد مخدر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برگزاری کارگاههای آموزشی در هفته مواد مخدر توسط جوانان و اعضای داوطلب استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی، آرش اشتری گفت: در هفته مبارزه با مواد مخدر، جوانان شعب جمعیت هلال احمر استان مرکزی در کارگاههای آموزشی شرکت کرده و با اثرات مخرب و روانی مواد آشنا شدند.   

وی افزود: باتوجه به اینکه قشر جوان از جمله گروهای آسیب پذیر در این زمینه هستند وظیفه هلال احمر و دستگاههای مرتبط اطلاع رسانی و آگاه سازی جوانان است.    

اشتری بیان کرد: تمامی شعب جمعیت هلال احمر استان مرکزی باهمکاری بهزیستی، اقدام به برگزاری کارگاههای آموزشی با رعایت پروتکلهای بهداشتی کردند.    

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی شرایط هر شهر را با توجه به وجود مواد مخدر پرمصرف متفاوت دانست و افزود: شعب جمعیت هلال احمر اقدام به برگزاری کارگاههای متفاوت از مواد مخدر در زمینه های مختلف داشتند برخی از شعب با توجه به مصرف ماده مخدر گل در جهت  اقدام به شناساندن این ماده، کارگاههای خود را برگزار کردند.       

وی گفت: در کنار برپایی نمایشگاه ها و کارگاههای آموزشی؛ نکات آموزنده در این زمینه و بروشور هایی جهت آگاه سازی در فضای مجازی منتشر شد.       لازم به ذکر است؛ تمامی کارگاههای آموزشی پر مخاطب در مکان های باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شد.

کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *