جمعیت هلال احمر استان مرکزی

سه شنبه 01 تیر 1400
توسط تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شهرستان شازندصورت گرفت:

نجات جوان کوهنورد 29 ساله اراکی از منطقه فنی کوه لجور شازند

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی طی تماس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان در ساعت 12:30روز جمه مورخ 10اردیبهشت ماه با مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان شازند مبنی بر سقوط جوان کوهنورد از منطقه فنی کوه لجور ،بلافاصله تیم امداد و نجات کوهستان این شهرستان به منطقه اعزام شدند.
 
مراد حیدری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان در این خصوص گفت: عوامل امدادی بعد از رسیدن به منطقه فنی کوه لجور در یک عملیات سخت و نفس گیر جوان کوهنورد 29 ساله اراکی را که دچار شکستگی دست و پا شده بود به منطقه امن رسانده و تحویل بالگرد اورژانس دادند.
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خاطرنشان کرد: از شهروندان انتظار داریم نکات ایمنی را با توجه به وضعیت منطقه و حوادث متعددی که در کوهستان اتفاق افتاده رعایت کنند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.
 
حیدری در پایان گفت: در صورت بروز هرگونه حادثه، شهروندان با شماره 112 مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر تماس بگیرند تا در صورت لزوم، نیروهای امدادی در حداقل زمان به محل اعزام شوند و اقدامات لازم برای نجات مصدومان را انجام دهند.
 
گفتنی است این عملیات در ساعت 17 به پایان رسید و نجاتگران این جمعیت شامل آقایان فتاح لطفی ، ابوالفضل عاجلو و خسرو عاجلو به سرپرستی آقای قربان نام بده مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان شازند در این عملیات حضور داشتند.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *