جمعیت هلال احمر استان مرکزی

سه شنبه 01 تیر 1400

نجات کوهنورد محلاتی توسط بالگرد در ارتفاعات مملیر شهرستان محلات

طی عملیات یک ساعته، کوهنورد حادثه دیده محلاتی در ارتفاعات ممیلر این شهرستان جستجو و نجات و توسط بالگرد امدادی به مرکز درمانی منتقل شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ ظهر امروز مورخ بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری، طی اعلام حادثه کوهستان سقوط از ارتفاع و ترومای سر کوهنورد محلاتی به مرکز کنترل هماهنگی و عملیات جمعیت هلال احمر استان، تیم امداد و نجات  کوهستان شعبه محلات بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند. 
 
پس از رسیدن به محل حادثه و دستیابی به مصدوم در ارتفاعات ممیلر شهرستان محلات، مصدوم به طور کامل ارزیابی و پس از انجام اقدامات لازم جهت انتقال وی به مرکز درمانی با توجه به شدت حادثه با مرکز کنترل هماهنگی و عملیات جمعیت هلال احمر استان، انجام شد. 
 
این عملیات راس ساعت ١٣:۴٠ دقیقه توسط تیم امداد و نجات در کوهستان شعبه محلات و تیم امداد و نجات اعزامی از مرکز استان توسط بالگرد، آغاز و پس از یک ساعت با انجام کلیه اقدامات لازم به پایان رسید. 
 
فرد حادثه دیده  اهل شهرستان محلات بوده که طی حادثه ای از کوه مذکور سقوط و با برخورد سنگ به سر ایشان، مصدوم و دچار ترومای سر شدند. 
 
وی با علائمی همچون نوسان در هوشیاری، خونریزی از گوش، بینی و استفراغ خونی از طریق بالگرد به شهرستان اراک منتقل و تحویل عوامل اورژانس بیمارستان ولیعصر این شهرستان شد.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

فیلم ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *