جمعیت هلال احمر استان مرکزی

چهارشنبه 19 مرداد 1401

برگزاری آزمون کشوری تربیت مربی پایه در استان مرکزی

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برگزاری آزمون کشوری تربیت مربی پایه با حضور بیش از ٢٠٠ شرکت کننده از شعب استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ محمدرضا زمانی در رابطه با این خبر گفت: صبح امروز مورخ ٢٠ بهمن ماه سال جاری، آزمون کشوری تربیت مربی پایه همزمان با سراسر کشور در ٣ منطقه استان مرکزی با حضور معاون آموزش و پژوهش، کارشناسان این حوزه، رئیس اداره حراست و نمایندگان حراست برگزار شد. 
 
زمانی عنوان کرد: جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، جلوگیری از تجمع و قطع زنجیره انتقال شرکت کنندگان در این آزمون به ٣ گروه تقسیم و آزمون در شهرستان های اراک، ساوه و فراهان به صورت همزمان انجام شد. 
 
وی افزود: قبل از آزمون مذکور توضیحات تکمیلی در خصوص نحوه امتحان به حاضرین ارائه و با حضور رئیس اداره حراست برگه ها منتشر شده و رأس ساعت ١٠ شروع و رأس ساعت ١٠ و ۴٠ دقیقه به پایان رسید و برگه ها جمع آوری شد. 
 
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان مرکزی اظهار داشت: همزمان با ابلاغ برگزاری آزمون به استانها، کلیه اطلاعات مورد نیاز در گروه واتساپی این معاونت در اختیار کارشناسان آموزش قرار گرفته و جلسات متعددی جهت برطرف سازی ابهامات موجود به آنلاین با رؤسای شعب و کارشناسان آموزش برگزار شد. 
 
زمانی در ادامه بیان داشت: ابتدا کلیه مدارک درج شده در نامه ابلاغی از کلیه شعب دریافت و توسط کارشناسان این معاونت راستی آزمایی شد و سپس با در اختیار قرار دادن منابع آزمون و همچنین اعلام اطلاعیه های مختلف در گروه های مجازی، روند شرکت در آزمون و تسهیل گری ویژه آن انجام شد. 
 
وی در پایان ضمن ابراز رضایت از نحوه برگزاری آزمون و میزان آمادگی شرکت کنندگان و تلاش بی وقفه آنها گفت: امید است با تربیت مربیان ویژه خانه های هلال بتوانیم گامی موثر در راستای تحقق شعار ایرانی آماده برداشته و با بالابردن سطح آگاهی و آمادگی آنها در پاسخگویی به حوادث، آسیب های ناشی از حوادث طبیعی و غیرطبیعی را به حداقل برسانیم.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *