جمعیت هلال احمر استان مرکزی

اهدای ۲۳ کپسول اکسیژن توسط خیرین هلال احمری در خمین

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خمین از اهدای ۲۳ کپسول اکسیژن به بانک تجهیزات پزشکی امانی جمعیت هلال احمرخمین توسط خیرین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان‌مرکزی؛ سید حبیب شریفی گفت: بانک تجهیزات پزشکی امانی از جمله پروژه‌های موفق داوطلبی است که به همت اعضا، داوطلبان و خیرین در شرایط سخت اقتصادی کمک بسیاری به بیماران می کند.
 
شریفی تصریح کرد: این طرح در راستای اهداف عالی جمعیت هلال احمر که تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌هاست به منظور خدمت رسانی به عموم مردم و با هدف کمک به بیماران کم برخودار اجرا می‌شود.
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خمین با بیان اینکه تجهیزات پزشکی متنوعی در راستای نیاز مردم در این بانک موجود است، گفت: این بانک شامل تجهیزاتی همچون تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، کپسول اکسیژن، مانومتر، دستگاه پالس اکسیمتر و اقلام دیگر است که تمام این وسایل به صورت رایگان و امانی در اختیار مراجعین و نیازمندان قرار می‌گیرد.
 
شریفی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و آغاز موج سوم این بیماری گفت: بیماری کرونا بسیاری از مبتلایان را دچار مشکلات تنفسی کرده است و حجم بالایی از این بیماران برای بهبودی کامل نیاز به استفاده از کپسول اکسیژن دارند، با تعاملی که با مجمع خیرین هلال احمر و همچنین خیرین سلامت استان صورت گرفت ۲۳کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری به همراه۱۲ مانومتر و ۴ عدد دستگاه پالس اکسیمتر جمعا به ارزش ۶۹۰ میلیون ریال به تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر اهدا شد تا به صورت رایگان و امانی در اختیار نیازمندان قرار گیرد.
 
وی با اشاره به اینکه پروژه بانک تجهیزات پزشکی امانی یکی از مؤثرترین برنامه‌های داوطلبان هلال احمر در راستای ترویج فرهنگ وقف و هبه است، اظهار کرد: همشهریان عزیز می‌توانند تجهیزات پزشکی بلااستفاده در منازل خود را به جمعیت هلال احمر اهدا کرده و در این امر خداپسندانه شریک باشند.
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *