جمعیت هلال احمر استان مرکزی

درخشش ۳ کانون از مرکزی در انتخابات مجامع منطقه ای

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از درخشش ۳ دبیر از کانونهای جوانان این جمعیت در انتخابات مجامع منطقه ای خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری گفت: مورخ بیست و یک و بیست و دوم آبان ماه سال جاری انتخابات کنگره سراسری جوانان به صورت مجازی برگزار و ۳ دبیر از کانونهای جوانان، طلاب و روستایی جمعیت هلال احمر استان مرکزی موفق به کسب آرای حداکثری در این انتخابات شدند. 
 
اشتری عنوان کرد: این انتخابات به صورت تقسیم بندی در ۵ منطقه و در ۵ شاخه جوانان برادر، جوانان خواهر، دانشجویی، طلاب و روستایی، انتخاب و به کنگره سازمان جوانان جمعیت هلال احمر راه یافتند.
 
وی افزود: دبیران منتخب از جمعیت هلال احمر استان مرکزی همچون نسترن لطفی ار کانون جوانان بخش آزاد، فاطمه رضاخانلو از کانون طلاب، جواد ابراهیمی از کانون روستایی این جمعیت بودند. 
 
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در پایان ضمن تبریک به منتخبان این کنگره از سراسر کشور به ویژه استان مرکزی، اظهار داشت: امید است با استفاده از پتانسیل بالای این جوانان خلاق و پر انرژی بتوانیم گامی موثر در جهت رسیدن به اهداف والای جمعیت هلال احمر برداشته و همواره ضمن حمایت تشویق این عزیزان در امر خدمت رسانی به مردم، حامی آنان در تمام امور باشیم.
 
 
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *