جمعیت هلال احمر استان مرکزی

مدرسه بشر دوستی سما پیشتاز در فراگیری آموزش های مجازی هلال احمر

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اراک از مشارکت پرشور دانش آموزان مدرسه بشر دوستی سما در آموزش‌های مجازی سایت خادم هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ امراله چیت سازان  در رابطه با این خبر بیان داشت:  با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم برگزاری دوره های حضوری، آموزش های متنوعی به صورت مجازی و کوتاه مدت با همکاری جمعیت هلال احمر و علوم پزشکی کشور در سایت خادم بارگذاری شده است.
 
چیت سازان گفت:  لزوم فراگیری این آموزش ها برای آحاد جامعه سبب شد تا اطلاع رسانی های لازم برای تشویق و مشارکت دانش آموزان عضو کانون های دانش اموزی هلال احمر این جمعیت انجام شود.
 
وی افزود: با همکاری کارشناس امور جوانان جمعیت هلال احمر و کارشناس مراقبت از سلامت در مدرسه بشردوستی سما بیش از ۲۵۰ دانش آموز و کادر آموزشی مدرسه در ۴ دوره آموزش مجازی سایت خادم شرکت کردند و گواهینامه های مربوطه را دریافت کردند.
 
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اراک ادامه داد: مشارکت بسیار عالی و حضور پرشور  تمامی دانش‌آموزان مدرسه سما در این فراخوان آموزشی منجر به معرفی دوره های  آموزشی هلال احمر و  اجرایی شدن این طرح آموزشی در کلیه مدارس سما کشور در  تمام مقاطع تحصیلی شد.
 
امر اله چیت سازان ضمن قدر دانی از  مشارکت تمام دانش اموزان و کادر اموزشی مدرسه سما در این فراخوان  اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال  شاهد فراگیری آموزش های مجازی برای تمام سنین و گروه های مختلف مردمی باشیم تا بتوانیم در زمان وقوع حادثه و بحران ها به آمادگی بالایی در سطح خانواده و جامعه برسیم .
کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *