جمعیت هلال احمر استان مرکزی

شنبه 05 مهر 1399

تقدیر جوانان خمین از مدافعین سلامت

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از حضور جمعی از پرسنل واعضاء جوانان جمعیت هلال احمر خمین در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان و تقدیر از خدمات شبانه روزی مدافعین سلامت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی ، آرش اشتری در رابطه با این خبرگفت: جوانان جمعیت هلال احمر برای قدردانی وعرض خسته نباشید به همراه مسئول امور جوانان در بیمارستانها حضور یافتند واز نزدیک شاهد زحمات این فرشتگان زمینی بودند وبا اهداء گل وشیرینی گوشه ای از زحمات این مدافعین را قدر دانی نمودند.

وی افزود: با شیوع ویروس کرونا این فرشتگان زمینی با گذشتن از جان وزندگی خود در کنار بیماران کرونای حضور یافتند ولحظه ای این بیماران را تنها نگذاشتن با بهبود یافتن یک بیمار خنده برلبانشان جاری میشود وبا فوت یک بیمار گریه در چشمانشان نمایان میشود.

اشتری خاطرنشان کرد: هدف از اینگونه از برنامه ها در واحد جوانان فراگرفتن درس ایمان واز خود گذشتگی است درواقع قرار گرفتن جوانان در چنین فضاهای که سرشار از معنویات واز خود گذشتگی است باعث میشود جوانان امروز ما نیروهای قوی در آینده باشند تا در شرایط مشکلات وگرفتاری بتوانند در کنار هموطنانشان قرار بگیرند.

کلمات کلیدی
admin Markzazi
تهیه کننده:

admin Markzazi

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *