پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
در سوره مبارک مائده آیه 32 آمده است: اگر کسی یک نفر را نجات بدهد، زنده کند، انگار همه‌ی مردم را زنده کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح ملی " با مهر تا مهر " در استان مرکزی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برگزاری طرح ملی " با مهر تا مهر " در این استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری در رابطه با این خبر بیان داشت: مورخ 30خردادماه لغایت سوم تیرماه سال جاری، طرح ملی " با مهر تا مهر " توسط مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ساوه با حضور اعضای فعال این جمعیت در کتابفروشی شهر کتاب این شهرستان طبق ابلاغ سازمان جوانان ، برگزار شد.
اشتری عنوان کرد: این پویش با هدف جمع آوری اقلامی همچون کتاب، اسباب بازی و لوازم التحریر جهت کمک به مردم عزیز آسیب دیده و متاثر از سیل کشورمان به ویژه کودکان و نوجوانان برگزار و پس از اطلاع رسانی این طرح توسط سازمان جوانان در کشور، معاونت امور جوانان در استان و مراکز امور جوانان در شهرستانها و همچنین کتاب فروشی شهر کتاب در سراسر ایران و استانها و شهرستان هایی که نمایندگی دارند، شروع به کار کردند.
وی افزود: طی روزهای اعلام شده از سوی سازمان جوانان و روزهای تمدید شده به مدت 5 روز، جوانان در پایگاه های برنامه مستقر در این کتاب فروشی ها همزمان با سراسر کشور به جمع آوری اقلام اهدایی از سوی مردم پرداخته و پس از اعلام پایان طرح اقلام جمع آوری شده را جهت برنامه ریزی مرحله بعدی، بسته بندی کردند.
لازم به ذکر است این طرح به صورت ابتکاری در شهر غرق آباد و نوبران از توابع استان مرکزی نیز با حضور اعضای فعال جوانان، برگزار شد.


١١:٥٣ - سه شنبه ٤ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٥٤٩    /    تعداد نمایش : ٩٨خروج