پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
در سوره مبارک مائده آیه 32 آمده است: اگر کسی یک نفر را نجات بدهد، زنده کند، انگار همه‌ی مردم را زنده کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعزام کاروان سلامت به روستاهای محروم شهرستان خمین

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خمین از اعزام كاروان سلامت جمعيت هلال احمر اين شهرستان به روستاهاى كم برخوردار اين شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ سيد حبيب شريفى در رابطه با اين خبر گفت: مورخ بيست و سوم تيرماه سال جارى و در راستای تأمين اهداف جمعیت هلال احمر که حفاظت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، جمعیت هلال احمر شهرستان خمین کاروان سلامت خود را به روستای برفیان شهرستان خمين اعزام کرد.
شريفى عنوان كرد: هدف از اعزام کاروان سلامت به روستاهاى كم برخوردار، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به نیازمندان است و در روستاى برفيان، ویزیت رایگان، خدمات پرستاری و توزیع دارو از جمله فعالیت‌هایی بود که در این طرح از سوی داوطلبان جمعيت هلال احمر ارائه شد.
وی تصریح کرد: علاوه بر توزیع داروی تجويز شده رایگان به ارزش ۶۰میلیون ریال در این بازدید از ۵۰ نفر از روستاییان توسط پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر خمین ویزیت رایگان صورت گرفت.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خمین ضمن تقدیر از داوطلبان هميشه در صحنه این جمعیت افزود: این اقدام با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای محروم و ایجاد مشارکت موثر در بین داوطلبان  به صورت ماهیانه و مستمر اجرا می‌شود.


٢٣:٣١ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٩٢٥    /    تعداد نمایش : ٤٦خروج