پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
در سوره مبارک مائده آیه 32 آمده است: اگر کسی یک نفر را نجات بدهد، زنده کند، انگار همه‌ی مردم را زنده کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه کارگروه امداد و نجات و پدافند غیرعامل در جمعیت هلال احمر استان مرکزی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برگزاری جلسه کارگروه امداد و نجات در این جمعیت با موضوع آموزش همگانی پدافند غیرعامل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی: مورخ بیست و دوم تیرماه ماری سال جاری، جلسه کارگروه امداد و نجات جمعیت هلال احمر با حضور حجت الاسلام میرهاشمی مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، حیدری معاون امداد و نجات، زمانی معاون آموزش و پژوهش و اعضای کارگروه در محل جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.
حجت الاسلام ميرهاشمى در ابتداى جلسه ضمن تبريك دهه كرامت، در رابطه با خدمات ارائه شده در سيل اخير كشورمان گفت: در حادثه اخير، تمامى ارگانهاى خدمت رسان هر كدام به سهم خود و با تمام توانشان، پاى كار بوده و انصافاً زحمات زيادى كشيدند، علاوه بر آن با توجه به وضع اقتصادى پيش رو مبلغى بالغ بر 6 ميليارد كمك هاى نقدى وغيرنقدى بود كه توسط جمعيت هلال احمر جمع آورى و تحويل داده شد.
سپس معاونين امداد و نجات، آموزش و پژوهش و همچنين ديگر اعضاى كارگروه امداد و نجات، به ترتيب تمام خدمات ارائه شده حوزه خود را در سيل فروردين ماه استانهاى لرستان، گلستان، خوزستان و ... را به طور كامل بيان كرده و به تحليل و بررسى آن پرداختند.
در پايان پس ازنقد و بررسى فعاليت هاى انجام شده توسط ارگانهاى مختلف امداد و نجات استان، مصوبات اين جلسه همچون ارائه آموزش هاى همگانى و آماده سازى مردم قبل از حوادث و بلايا براى كاهش خسارات و تلفات، تخصيص بودجه انجام امور امدادى و آموزشى و ... با نظر مساعد استاندار محترم بوده است.


٢٣:٣٦ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٩٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٨خروج