پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
در سوره مبارک مائده آیه 32 آمده است: اگر کسی یک نفر را نجات بدهد، زنده کند، انگار همه‌ی مردم را زنده کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

نایب قهرمانی تیم دادرس استان مرکزی در هفتمین دوره از المپیاد آماده کشور

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از کسب مقام نایب قهرمانی تیم دادرس این جمعیت در هفتمین دوره از آماده کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری در رابطه با این خبر گفت: مورخ 31 تیرماه لغایت یکم مرداد ماه سال جاری، تیم دادرس جمعیت هلال احمر استان مرکزی، طی حضور در اردوگاه شهید باهنر استان تهران و شرکت در مرحله کشوری هفتمین دوره از المپیاد آماده کشور، به میزبانی استان مازندران ، موفق به کسب مقام دوم و نایب قهرمانی این مسابقات شدند.
اشتری عنوان کرد: این مسابقات در آیتم های مختلف حمل مصدوم، اطفاء حریق، احیای قلبی ریوی، پانسمان و بانداژ، مسابقات جانبی فرهنگی و ورزشی و ... برگزار شد که تیم دادرس این جمعیت موفق به کسب مقام اول در آزمون کتبی، مقام سوم در آیتم اطفاء حریق، مقام دوم در آیتم حمل مصدوم، مقام سوم در آیتم دو امدادی و مقام دوم در آیتم آتل و پانسمان شدند که در مجموع امتیازها، موفق به کسب مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات شده اند.
وی افزود: در حاشیه این مسابقات و علاوه بر آیتم های اصلی، تیم دادرس این جمعیت در مسابقات جانبی فرهنگی و ورزشی همچون کسب رتبه در مسابقات قرآنی و دینی، نماز جماعت، کسب مقام اول در مسابقه هفت سنگ و اتللو شدند که در مجموع استان مرکزی در مسابقات فرهنگی و جانبی رتبه اول کشوری راکسب کرد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی ضمن تبریک به دادرسان برادر این جمعیت، جهت افتخارآفرینی اشان در سطح کشور، اظهار داشت: بدون شک رسیدن به موفقیت و کسب رتبه های برتر، جز با همت، پشتکار و تلاش بی وقفه دادرسان و زحمت مربیان و همکاران، امکان پذیر نبوده و این دانش آموزان نیز نتیجه روزها تلاش، تکرار و تمرین خود را به خوبی گرفتند.
اشتری خاطر نشان کرد: تیم مذکور از جمعیت هلال احمر شهرستان ساوه که منتخب مرحله استانی بوده است، به سرپرستی مربی آموزش و پرورش و جمعیت هلال احمر به مرحله کشوری این المپیاد اعزام و برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات جمعیت هلال احمر استان مرکزی ثبت کردند.
وی در پایان گفت: طرح ملی دادرس، طرح مشترک جمعیت هلال احمر و آموزش و پرورش است که در این هفت سال نیز شاهد همکاری خوب آنها با جمعیت هلال احمر بوده و نهایت تلاش خود را جهت هر چه بهتر برگزار شدن این طرح مفید و کارآمد در مراحل مختلف آن، انجام داده اند که جای بسی قدردانی است.


٢٢:٠٩ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٠٦    /    تعداد نمایش : ١٤خروج