پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
در سوره مبارک مائده آیه 32 آمده است: اگر کسی یک نفر را نجات بدهد، زنده کند، انگار همه‌ی مردم را زنده کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

آئین تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر غرق آباد

آئین تکریم و معارفه رئیس دفتر نمايندگى هلال احمر غرق آباد با حضور مسئولین استان و شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ صبح امروز مورخ ششم مرداد ماه سال جاری آئین تکریم و معارفه جمعیت هلال احمر غرق آباد با حضور دکتر محمدی مدیرعامل، حجت الاسلام میرهاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، میرزایی فرماندار ساوه، اعضای شورای اجرایی، جمعی از معاونین، روسای شعب و مسئولین شهرستان در این شعبه برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن خوش آمدگویی به مسئولین و مدعوین، سخنان خود را با گرامیداشت یاد و خاطرات امدادگران که در راه امدادرسانی جان خود را از دست داده اند به ویژه میثم پرنیان که از امدادگران شهرستان غرق آباد بود، آغاز و عنوان کرد: ساختمان فعلی جمعیت هلال احمر شهرستان غرق آباد به اسم این امدادگر بزرگوار مزین شده و همواره یاد و خاطره این عزیزان را گرامی خواهیم داشت و امیدواریم این حوادث تلخ برای هیچ امدادگری پیش نیاید.
وی در این مراسم از زحمات رضاخانلو رئیس سابق این جمعیت که به مدت ۱۸ سال در این جمعیت فعالیت میکردند تقدیر و به نمازی رئیس جدید جمعیت هلال احمر غرق آباد تبریک گفت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ادامه گفت:
طبق فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر پویایی جمعیت هلال احمر، امید است این پویایی و تحرک را در فعالیت های امدادی، آموزشی و دیگر برنامه های این جمعیت بیشتر از پیش شاهد بوده و همواره با در نظر گرفتن اهداف و اصول جمعیت هلال احمر به سوی موفقیت های روزافزون گام برداریم.
در ادامه حجت الاسلام باقری امام جمعه غرق آباد پس از عرض خیرمقدم خدمت حضار، از زحمات و خدمات رئیس سابق این جمعیت تقدیر و به رئیس جدید خوش آمد گفت و بیان داشت: امید است با این اقدام و انتصاب نمازی رئیس جوان جمعیت هلال احمر غرق آباد شاهد موفقیت ها و جذب نیروی بیشتری بوده و همکاری خود، شورای شهر و دیگر مسئولین را در این زمینه اعلام میکنم.
در ادامه میرزایی معاون استاندار و فرماندار ويژه ساوه از حضور همه حاضرین تقدیر و عنوان کرد: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک هدیه است که خداوند تعالی به هر کسی این لطف را نمیکند چرا که ما انقلابمان مردمی و اعتقادی بود و برای ما مهمترین عنصر این است که در خدمت مردم این نظام باشیم و اینکه اول صف بوده یا آخر صف مهم نیست و مهمتر این است که در صف خدمت گزاری قرار بگیریم.
میرزایی اظهار داشت: فرصت ها همانند ابری است که به سرعت میگذرند و حالا که در این صف هستیم باید نهایت تلاش خود را در خدمت رسانی به مردم را داشته باشیم و ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس سابق جمعیت هلال احمر غرق آباد، به نمازی رئیس جدید این جمعیت خوش آمد گفته و برایشان آرزوی توفیق بیشتر خدمت به خلق کردند.
وی افزود: نقش جمعیت هلال احمر در حوادث مختلف، امدادرسانی، آموزش و دیگر وظایفی که تاکنون به خوبی انجام شده را در استان و کشور شاهد بوده و آنها بدون مزد و منت این خدمات را به نحو احسن انجام می دهند.
فرماندار شهرستان ساوه خاطرنشان کرد: فعالیتهای جمعیت هلال احمر بسیار وسیع بوده و من از همه امدادگران و جوانان نهایت تشکر را دارم و از مدیرعامل و نهاد نمایندگی ولی فقیه این جمعیت که تحول عظیمی در امر خدمت رسانی ایجاد کرده قدردانى مى كنيم.
پس از آن باباشلو از اعضای شورای اسلامی شهر غرق آباد، ضمن خیر مقدم به مسئولین و مدعوین حاضر در جلسه تصریح کرد: جمعیت هلال احمر شهر غرق آباد با ۴ دوره قهرمانی در بخش کانونهای دانش آموزی و طرح ملی دادرس در سطح استان و کشور، مقام اول بومینو و ... را داشته که نشان از تلاش و همت اعضای این جمعیت است.
وی عنوان کرد: امدادرسانی این جمعیت در بحث حوادث جاده ای و زلزله اخیر بسیار خوب بوده و تقاضای تجهیز کردن انبار امدادی، تخصیص آمبولانس به پایگاه امدادی این شهرستان و ... را داشته و در پایان از تمامی خدمات و زحمات مسئولان هلال احمری تقدیر می شود.
در پايان از زحمات رضاخانلو رئيس سابق اين جمعيت تجليل و حكم نمازى رئيس جديد ، با حضور مسئولين به وى اعطا شد.


١٤:٢٣ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٧٣    /    تعداد نمایش : ٣٦خروج