پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
در سوره مبارک مائده آیه 32 آمده است: اگر کسی یک نفر را نجات بدهد، زنده کند، انگار همه‌ی مردم را زنده کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

درخشش دادرسان دختر استان مرکزی در مرحله کشوری هفتمین المپیاد آماده

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از درخشش دختران دادرس این جمعیت در مرحله کشوری هفتمین دوره از المپیاد آماده خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری در رابطه با این خبر گفت: در نیمه اول مرداد ماه سال جاری و طی اعزام دادرسان دختر منتخب مرحله استانی جمعیت هلال احمر استان به مرحله کشوری این رقابتها، دانش آموزان آماده در روزهای سخت این جمعیت در رقابتی سخت با دیگر دادرسان کشور، در اردوگاه شهید باهنر استان تهران، خوش درخشیدند.

اشتری عنوان کرد: این مسابقات طی ۳ روز متوالی، پس از همسان سازی آموزش های امدادی توسط مربیان و داوران کشوری با حضور بابایی معاون دانش آموزی سازمان جوانان و سرداوران و مزیدآبادی مسئول کمیته فنی مسابقات، به برگزاری مسابقات اصلی و در حاشیه آن به برگزاری مسابقات فرهنگی و جانبی مسابقات پرداختند.

وی افزود: طی این رقابتها، دانش آموزان دادرسان اعزامی از شهرستان خنداب استان مرکزی موفق به کسب مقام دوم در آیتم اطفاء حریق و دریافت مدال نقره در مسابقات اصلی و کسب مقام دوم در آیتم پازل بافی و همچنین کسب مقام سوم در رشته دو امدادی که از مسابقات جذاب و پرهیجان جانبی این المپیاد بوده، شدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی ضمن تبریک به دادرسان عزیز، اظهار داشت: با توجه به تازه تاسیس بوده شعبه خنداب و مشکلاتی و موانعی که بر سر راه داشتند، تلاش و پشتکار این عزیزان قابل ستایش بوده و امید است با تلاش، تکرار و تمرین بیشتر در سال های آتی موفق به کسب مقام های بالاتر شوند.


٢١:٠٩ - سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٨٦    /    تعداد نمایش : ١٦خروج