پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
در سوره مبارک مائده آیه 32 آمده است: اگر کسی یک نفر را نجات بدهد، زنده کند، انگار همه‌ی مردم را زنده کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین گردهمایی پزشکان و متخصصان داوطلب استان مرکزی

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برگزاری اولین گردهمایی پزشکان و متخصصان جمعیت هلال احمر استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ علیرضا محمودی در رابطه با این خبر گفت: صبح امروز مورخ هشتم مرداد ماه سال جاری به همت این معاونت، اولین گردهمایی پزشکان و متخصصان داوطلب جمعیت هلال احمر استان مرکزی با حضور مدیر عامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، معاون و کارشناسان امور داوطلبان ، بختیاری فرماندار اراک، پزشکان متخصص و فوق تخصص و همچنین هنرمند داوطلب جمعیت هلال احمر استان آقای پرویز فلاح پور، برگزار شد.
محمودی عنوان کرد: در این گردهمایی، ابتدا دکتر محمد محمدی ضمن عرض خیر مقدم به پزشکان حاضر، خلاصه ای از خدمات و فعالیت های انجام شده این جمعیت در نیمه اول سال 98 را ارائه و از فعالیت خوب این پزشکان در حوادث اخیر کشورمان که به صورت داوطلبانه انجام شده و همچنان ادامه دارد، قدردانی کرد.
وی افزود: در ادامه حجت الاسلام میرهاشمی ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین، از فعالیتهای عام المنفعه و بشردوستانه این عزیزان در مناطق حادثه دیده کشورمان که بدون هیچ چشم داشتی و تنها در راه رضای خدای متعال انجام شده، تجلیل کرد.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی تصریح کرد: در ادامه بیش از نیمی از پزشکان حاضر، نظرات و پیشنهادات خود را جهت ادامه فعالیت در جمعیت هلال احمر ارائه و سپس جهت شرکت برنامه های آتی این جمعیت اعلام حضور کردند.
محمودی اظهار داشت: در پایان از تمامی پزشکان حاضر به پاس ارائه خدمات داوطلبانه در مناطق حادثه دیده کشور همچون سیل اخیر کشورمان، زلزله کرمانشاه و ... تحت عنوان کاروان های سلامت و همچنین مناطق کم برخودار استان تحت عنوان کاروان های جهادی و دیگر خدمات بشردوستانه و عام المنفعه این پزشکان، با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
وی خاطر نشان کرد: پس از این مراسم تجلیل به 40 تن از پزشکانی که به تازگی به این جمع پیوستند ، کاور سازمان داوطلبان اهدا و با تکمیل فرم های عضویت، به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر استان مرکزی درآمده و تاکنون بیش از 100 پزشک متخصص و فوق تخصص به عنوان عضو داوطلب با جمعیت هلال احمر استان تعامل و همکاری دارند.


٢٢:٤٧ - سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٨٨    /    تعداد نمایش : ٣٢خروج